Nasze niezwykłe choinkowe miasteczko z mnóstwem atrakcji zagościło dziś na Pomorzu. Na scenie wystąpiła Natalia Zastępa, a poza sceną czekały na Was m.in. pachnące lasem choinki i małopolskie przysmaki. Przypominamy, że już jutro wielki finał w Krakowie!

Tegoroczna akcja "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" rozpoczęła się w niedzielę, 10 grudnia, w małopolskim ZatorzeW poniedziałek odwiedziliśmy Bytom i Opolewe wtorek zawitaliśmy do Legnicy i Lesznaw środę byliśmy w Inowrocławiu, a w czwartek dotarliśmy do Olsztyna i Elbląga.

Plan na czwartek

W piątkowy poranek "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski" zawitała do Gdyni.

Na scenie niezwykłego choinkowego miasteczka wystąpiła Natalia Zastępa.

Nasi słuchacze, którzy odwiedzili choinkowe miasteczko, mogli otrzymać pachnącą lasem choinkę, a także spróbować aromatycznych pierniczków i małopolskich przysmaków.

Wielki finał akcji w Krakowie. Co w planach?

W ramach akcji "Choinki pod Choinkę od RMF FM i Małopolski" odwiedzimy w tym roku 10 miast. Byliśmy już w ośmiu miejscowościach. Dziś mieliśmy okazję spotkać się w Gdyni, a przed nami jeszcze jeden, ostatni punkt programu - Kraków.

Wielki finał tegorocznej akcji "Choinki pod Choinkę od RMF FM i Małopolski" odbędzie się w sobotę, 16 grudnia, w Krakowie. Początek zaplanowano na godzinę 12.

Na krakowskim Małym Rynku wystąpią wyjątkowe gwiazdy:

  • Dominik Dudek,
  • Feel,
  • Lanberry.

Jak było w 2022 roku?

W 2022 roku trasa naszego żółto-niebieskiego konwoju wiodła przez kilkanaście miast. Piotr Kupicha uświetnił naszą akcję w Bytomiu, a Cleo i Viki Gabor w Krakowie.

W choinkowej inicjatywie wzięły udział muzyczne gwiazdy - Sara James, Blanka, Mr Zoob, Mateusz Ziółko, Enej, Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł. Odwiedziliśmy 14 miast - Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Radom, Ełk, Suwałki, Olsztyn, Elbląg, Słupsk, Koszalin, Bydgoszcz, Inowrocław, Bytom i Kraków.

Więcej informacji o ubiegłorocznej akcji przeczytacie TUTAJ.