Poranna rozmowa

Na Poranną Rozmowę w RMF FM w sezonie 2023/2024 zaprasza Robert Mazurek. Jego gośćmi są wpływowi politycy, ale także ekonomiści, eksperci, naukowcy oraz ludzie ze świata kultury, sportu. Poranna rozmowa w RMF FM codziennie od poniedziałku do piątku o 8:02.
Poranna rozmowa w RMF FM W sezonie 2023/2024 na poranną publicystykę w RMF FM zaprasza Robert Mazurek. Gośćmi będą nie tylko politycy, ale także ekonomiści, eksperci, naukowcy oraz ludzie ze świata kultury, sportu. Poranna rozmowa w RMF FMF codziennie od poniedziałku do piątku o 8:02.

W tej sekcji publikujemy także archiwalne wywiady prowadzone przez Roberta Mazurka w poprzednich sezonach oraz w wakacje 2023, kiedy rozmowy prowadzili Krzysztof Berenda, Tomasz Terlikowski i Piotr Salak

Trudne pytania zadajemy zarówno przedstawicielom obozu rządzącego, jak i opozycji. W studiu RMF FM gościli posłowie, senatorowie, ministrowie, politycy takich ugrupowań jak: Prawo i Sprawiedliwość, Suwerenna Polski (daw. Solidarna Polska), Porozumienie, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polskie Stronnictwo Ludowe, Polska 2050, Lewica, Konfederacja.

Ale dziennikarze RMF FM kontra politycy to tylko jedna z odsłon Porannej rozmowy w RMF FM. Gośćmi naszego programu byli także przedstawiciele samorządów, politolodzy, socjolodzy, duchowni, przedsiębiorcy, znani sportowcy i muzycy.

Poranna rozmowa w RMF FM jest transmitowana na żywo na stronie głównej RMF 24, w internetowym Radiu RMF24, a także na portalach społecznościowych stacji (Twitter, Facebook, You Tube). Każdy z przeprowadzonych wywiadów pojawia się na stronie w formie artykułu, filmu i podcastu.

Czytaj i oglądaj, żeby wiedzieć więcej.
Radio Muzyka Fakty