Popołudniowa rozmowa

Popołudniowa rozmowa w RMF FM to swoiste podsumowanie dnia – komentarz do najważniejszych wiadomości, najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi, spornych decyzji czy dyskusyjnych wyroków.
Wywiady w sezonie 2023/2024 prowadzić będą współpracujący z nami dziennikarze: Grzegorz Sroczyński, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak, Marek Tejchman.
Popołudniowa rozmowa w RMF FM Popołudniowa rozmowa w RMF FM to swoiste podsumowanie dnia – komentarz do najważniejszych wiadomości, najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi, spornych decyzji czy dyskusyjnych wyroków.

Współpracujący z nami dziennikarze: Grzegorz Sroczyński, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak, Marek Tejchman wraz z zaproszonymi do studia gośćmi - politykami i ekspertami, publicystami - na żywo analizują wydarzenia ze świata polityki, kultury i sportu.

W studiu RMF FM gościmy posłów, senatorów, polityków takich ugrupowań jak: Prawo i Sprawiedliwość, Suwerenna Polski (daw. Solidarna Polska), Porozumienie, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polskie Stronnictwo Ludowe, Polska 2050, Lewica, Konfederacja. Rozmowy odbywają się tuż po godz. 18, codziennie od poniedziałku do piątku. Są transmitowane na żywo nie tylko na antenie radia, ale także w wersji wideo na stronie głównej RMF 24 oraz na portalach społecznościowych stacji (X.com, Facebook, You Tube). Każdy z przeprowadzonych wywiadów pojawia się na stronie w formie artykułu, filmu i podcastu.

W tej sekcji prezentujemy także archiwalne wywiady przeprowadzone w sezonie 2022/2023.
Czytaj i oglądaj, żeby wiedzieć więcej.
Radio Muzyka Fakty