Popołudniowa rozmowa

Od 1 września 2021 Popołudniowa rozmowa w RMF FM w zupełnie nowej formule. Tuż po godz. 18, codziennie od poniedziałku do piątku zaprasza nowy prowadzący: w poniedziałki - Kazimiera Szczuka, we wtorki - Paweł Balinowski, w środy - Tomasz Terlikowski, w czwartki - Piotr Salak, w piątki - Marek Tejchman.
Popołudniowa rozmowa w RMF FM Popołudniowa rozmowa w RMF FM to swoiste podsumowanie dnia – komentarz do najważniejszych wiadomości, najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi, spornych decyzji czy dyskusyjnych wyroków.
Współpracujący z nami dziennikarze: Kazimiera Szczuka, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak, Marek Tejchman oraz dziennikarz RMF FM Paweł Balinowski codziennie od poniedziałku do piątku o 18:02 wraz z zaproszonymi do studia gośćmi - politykami i ekspertami, publicystami - na żywo analizują wydarzenia ze świata polityki, kultury i sportu. Poruszają tematy trudne i niewygodne, zarówno dotyczące krajowego podwórka jak i spraw międzynarodowych.
Popołudniowa w RMF FM jest transmitowana na żywo nie tylko na antenie radia, ale także w wersji wideo na stronie głównej RMF 24 oraz na portalach społecznościowych stacji (Twitter, Facebook, You Tube). Każdy z przeprowadzonych wywiadów pojawia się na stronie w formie stenogramu, filmu i podcastu.
Popołudniowa rozmowa w RMF FM to najpopularniejszy popołudniowy wywiad w polskich rozgłośniach radiowych. Codziennie audycji słucha aż 1,3 mln osób. Czytaj i oglądaj, żeby wiedzieć więcej.
Radio Muzyka Fakty