Za nami drugi dzień akcji "Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski". W poniedziałek byliśmy w dwóch miastach - Bytomiu i Opolu.

Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski w Bytomiu już rozdane. Pół tysiąca drzewek już ma swoich nowych właścicieli. Z bytomskiego rynku trafią w różne miejsca, o czym przekonała się nasza reporterka Anna Kropaczek.

Choinkę zabieramy na zajęcia, na stomatologię, pan portier nam przytrzyma w szatni - mówili studenci, którzy zabrali dla siebie choinkę od RMF FM i i Małopolski.

Na miejscu od rana była nasza ekipa, która gwarantowała wam świetną zabawę i oczywiście świąteczne drzewka. Oprócz tego świąteczne upominki i konkursy. Gwiazdą, która rozgrzewała publiczność tym razem był Michał Szczygieł.

Po południu choinki rozdawaliśmy na Placu Wolności w Opolu.

Nasza kultowa przedświąteczna akcja zaczęła się w niedzielę w Zatorze, gdzie na rynku przywitały nas tłumy.

Na słuchaczy RMF FM czekały świąteczne upominki, konkursy i zabawy, a pełną relację z niedzielnych wydarzeń możecie obejrzeć i przeczytać TUTAJ.

10 miast w 7 dni

W ramach tegorocznej odsłony naszej akcji przez 7 dni odwiedzamy 10 miast. W poniedziałek byliśmy w dwóch miastach - na rynku w Bytomiu, gdzie towarzyszył nam Michał Szczygieł. Po południu spotkaliśmy się na placu Wolności w Opolu. 

W kolejnych dniach będziemy w Legnicy, Lesznie, Inowrocławiu, Olsztynie, Elblągu i Gdyni. W trasie będą nam towarzyszyć gwiazdy znane z anteny RMF FM - m.in. Blanka, Oskar Cyms, Natalia Nykiel, a także Feel i Lanberry. 

Finał akcji tradycyjnie odbędzie się na Małym Rynku w Krakowie.