Piotr Kupicha uświetnił naszą akcję "Choinki pod choinkę od RMF FM" w Bytomiu, a Cleo i Viki Gabor w Krakowie. Nasz żółto-niebieski konwój zakończył przejazd przez 14 miast w południowej, centralnej i północnej Polsce.

Trasa naszego żółto-niebieskiego konwoju AD 2022 wiodła przez 14 miast. W ramach akcji "Choinka pod choinkę od RMF FM" przygotowaliśmy dla Was setki pachnących lasem drzewek.

Wraz z choinkami mieliśmy dla Was moc atrakcji - m.in. konkursy i zabawy, podczas których otrzymacie aromatyczne pierniczki z logo RMF FM.

Podobnie jak w ubiegłych latach dołączyły do nas muzyczne gwiazdy - Sara James, Blanka, Mr Zoob, Mateusz Ziółko, Enej, Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł. Odwiedziliśmy 14 miast - Nowy Sącz, Tarnów, Kielce, Radom, Ełk, Suwałki, Olsztyn, Elbląg, Słupsk, Koszalin, Bydgoszcz, Inowrocław, Bytom i Kraków.

Dziś zapraszamy do Bytomia i Krakowa

W niedzielę z północy Polski wróciliśmy na południe. Od godz. 9 byliśmy na rynku w Bytomiu. Tam rozgrzewał Was muzycznie Piotr Kupicha. 

Na sam finał naszej akcji pojawiliśmy się w Krakowie. Na Placu Szczepańskim od godz. 14 do 15:30 można było odbierać pachnące choinki. Oprócz tego na scenie pojawiły się dwie muzyczne gwiazdy - Cleo i Viki Gabor.