Bytowscy policjanci zatrzymali kobietę, która miała przy sobie narkotyki. 25-latka na pytanie czy posiada zabronione środki, zaprzeczyła. Gdy jednak wyciągała wszystkie rzeczy z kieszeni, nagle włożyła do ust strunowy woreczek z białym proszkiem i próbowała go połknąć. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Jak się okazało, kobieta usiłowała w ten sposób ukryć amfetaminę. Została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi.

W poniedziałkowy wieczór (12.02) policjanci z bytowskiej komendy przy ul. Podzamcze w Bytowie zauważyli kobietę, która na ich widok zaczęła się nerwowo zachowywać. 

W czasie legitymowania, funkcjonariusze  zapytali czy posiada ona przy sobie zabronione substancje. Gdy poprosili o pokazanie zawartości kieszeni, kobieta gwałtownie wyciągnęła strunowy woreczek i włożyła go do ust

Policjanci zareagowali i natychmiast zapobiegli połknięciu i zagrożeniu zakrztuszenia. Jak się okazało, próbowała w ten sposób ukryć amfetaminę.

 25-latka trafiła do policyjnej celi. Wkrótce zostanie przesłuchana i usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Grozi za to do 3 lat więzienia.