Nasz świąteczny konwój dotarł do Warszawy. Pachnące świętami choinki rozdaliśmy warszawiakom na al. Jerozolimskich, przy dworcu Warszawa Śródmieście.

Warszawa to siódme miasto na trasie choinkowego konwoju RMF FM. Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię i Olsztyn. Łącznie dotrzemy do 12 miast. Poza już wymienionymi będą to: Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków.

W stolicy choinki rozdawaliśmy na al. Jerozolimskich, w pobliżu dworca Warszawa Śródmieście. Naszym pomocnikiem była Margaret!

Oprócz choinek, bez których święta Bożego Narodzenia nie mogą się odbyć, mieliśmy też dla Was m.in. piernikowe gwiazdki z logo RMF FM czy też żółto-niebieskie bombki. Do każdego drzewka dorzucaliśmy także wielopak z gumami Mamba!

W oczekiwaniu na drzewko można było wziąć udział w konkursach lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Dostępny był także kącik dla dzieci.

W poniedziałek zawitamy do Łodzi! Wypatrujcie nas na Starym Rynku.

Szukamy wokalnych talentów

W każdym z 12 miast specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!