Na Placu Solnym we Wrocławiu rozdawaliśmy dziś "Choinki pod choinkę" od RMF FM. Wrocław to drugi przystanek na trasie naszego tegorocznego świątecznego konwoju. Ale oprócz pachnących drzewek było także wspólne kolędowanie i spotkanie z gwiazdami i całe mnóstwo słodyczy!

W rozdawaniu choinek pomagali nam dziś członkowie zespołu Blue Cafe! Oni także pytali Was o świąteczne marzenia. Te najbardziej wyjątkowe postaramy się spełnić przed świętami, ale także w czasie Bożego Narodzenia!

Częstowaliśmy Was piernikowymi gwiazdkami z logo RMF FM, a 30 najbardziej wytrwałych kolejkowiczów otrzymało żółto-niebieskie bombki! Do każdego drzewka dodawaliśmy również wielopaki z gumami Mamba.

W oczekiwaniu na swoją "Choinkę pod choinkę" mogliście wziąć udział w konkursach lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Był też kącik dla dzieci.

Nasze świąteczne karaoke!

We Wrocławiu, jak w każdym mieście na trasie naszego choinkowego konwoju, szukaliśmy także wokalnych talentów.

W każdym z 12 miast specjalne jury wyłoni jedno wykonanie kolędy lub pastorałki, a 23 grudnia po godzinie 15:00 uruchomimy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na antenie RMF FM w Wigilię na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17:00!

Głosowanie zostanie zamknięte godzinę wcześniej: 24 grudnia o 16:00.

Oto najpiękniejsze głosy świątecznego karaoke z Katowic!

W poniedziałek pachnące drzewka rozdawaliśmy w Katowicach

Wczoraj nasz świąteczny konwój był w Katowicach, a w rozdawaniu choinek pomagał nam tam Piotr Kupicha!

Na Placu Szewczyka zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera... zobaczcie sami!

Gdzie jeszcze zawitamy z choinkowym konwojem!

W przedświątecznym okresie odwiedzimy z pachnącymi choinkami 12 miast!

Poza Katowicami i Wrocławiem będziemy w: Poznaniu, Szczecinie, Gdyni, Olsztynie, Warszawie, Łodzi, Rzeszowie, Lublinie, Kielcach i Krakowie.


(e, m)