Gdynia była kolejnym przystankiem na trasie naszego świątecznego konwoju! Tysiąc pachnących choinek rozdalismy naszym słuchaczom na Skwerze Kościuszki.

W rozdawaniu drzewek pomagał nam wokalista Antek Smykiewicz. 

W tym roku w Gdyni także RMF FM dostał miłe prezenty - to choinka i bomba, które zrobiły dla nas słuchaczka Alina z córką Olą.

Oprócz choinek od RMF FM czekało na Was sporo niespodzianek: pojawił się Mikołaj i prezenty - w tym piernikowe gwiazdki z logo RMF FM i żółto-niebieskie bombki. 

W oczekiwaniu na choinkę mieszkańcy Gdyni mogli sobie także umilić czas i wziąć udział w konkursach lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Był też kącik dla dzieci, a w nim łakocie.

12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin. Dziś byliśmy w Gdyni, a w planach jeszcze: Olsztyn, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków.

W każdym z 12 miast zaprosimy Was do wspólnego kolędowania, a później specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia po godzinie 15:00 uruchomimy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd w Wigilię o godzinie 17:00! Głosowanie potrwa do 24 grudnia do 16:00.