Dziś w Polskę ruszył świąteczny konwój "Choinki pod choinkę" od RMF FM! Zaczęliśmy od Katowic. Mieliśmy tysiąc pachnących choinek i całe mnóstwo atrakcji. Można nas było spotkać na Placu Szewczyka.

 W rozdawaniu choinek pomagał nam Piotr Kupicha! Artysta zbierał także  od Was świąteczne marzenia. Te najbardziej wyjątkowe postaramy się spełnić przed świętami, ale także w czasie Bożego Narodzenia.

Mieliśmy dla Was nie tylko choinki! Częstowaliśmy przepysznymi piernikowymi gwiazdkami z logo RMF FM: takimi, które będą też pięknie prezentować się na świątecznym drzewku. 30 najbardziej wytrwałych kolejkowiczów otrzymało z kolei żółto-niebieskie bombki! 

Do każdego drzewka dodawaliśmy też wielopaki z gumami Mamba.

Żółto-niebieska ekipa odwiedzi 12 miast

Katowice to pierwszy przystanek naszego świątecznego konwoju. Łącznie odwiedzimy 12 miast. Poza Katowicami będą to: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków.

W 17. edycji "Choinki pod choinkę" od RMF FM wezmą udział gwiazdy polskiej muzyki. Na scenie pojawią się m.in. Blue Cafe, Monika Lewczuk, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sarsa, Margaret, Sound'n'Grace, Enej, Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski i Ania Wyszkoni.

Jak zwykle będziemy także szukali wokalnych talentów. W każdym z 12 miast specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16! 

W oczekiwaniu na choinkę, będziecie mogli sobie także umilić czas i wziąć udział w konkursach lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Będzie też kącik dla dzieci.