Wraz z naszym świątecznym konwojem zawitaliśmy w środę do Poznania! Drzewka, bez których święta Bożego Narodzenia nie mogą się odbyć, rozdaliśmy na Placu Wolności. Nie zabrakło atrakcji i gwiazd. Przedświąteczny czas umilała Monika Lewczuk. W czwartek będziemy w Szczecinie na Jasnych Błoniach. Początek o godz. 11.

W Poznaniu częstowaliśmy Was m.in. piernikowymi gwiazdkami z logo RMF FM, a 30 najbardziej wytrwałych kolejkowiczów dostało żółto-niebieskie bombki! Do każdego drzewka dodawaliśmy też wielopaki z gumami Mamba.

Nie zabrakło również świątecznego śpiewania! 

W oczekiwaniu na swoją Choinkę pod Choinkę mogliście wziąć udział w konkursach lub zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Był też kącik dla dzieci.

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice i Wrocław. Łącznie odwiedzimy 12 miast. Poza Katowicami, Wrocławiem i Poznaniem będą to: Szczecin, Gdynia, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków.

Szukamy wokalnych talentów

W każdym z 12 miast specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!