Przez cały weekend byliśmy z Wami w trasie. Razem z naszymi reporterami patrolowaliśmy drogi w całej Polsce.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :

Wiecie o utrudnianiach? Chcecie coś przekazać innym kierowcom - dajcie nam znać! Użytkownikom Twittera polecamy także hashtag #trafficRMF. Znajdziecie pod nim informacje publikowane przez naszych dziennikarzy.

21:16

Zablokowana jest droga wojewódzka 835 Lublin - Biłgoraj. W miejscowości Zagrody doszło do śmiertelnego potrącenia 35-latka. Nieprzejezdna jest droga na odcinku Goraj-Turobin, samochody są kierowane na objazdy lokalnymi drogami.

20:41

Trwa rozładowywanie ponad 5 km zatoru, który powstał po wypadku na trasie A4. Po kolizji 5 pojazdów osobowych zablokowane były oba pasy w kierunku Wrocławia. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kurów, utrudnienia wystąpiły na odcinku Brzeg - Brzezimierz.

20:36

Awaria samochodu na trasie S8 między węzłem Oleśnica Zachód i węzłem Łozina. Zablokowany jest lewy pas w kierunku Wrocławia. 

20:30

W Małopolsce największy ruch na A4 na odcinku z Tarnowa w kierunku Krakowa. 

20:19

Jeszcze kilkadziesiąt minut mogą potrwać utrudnienia na S7 między Miłomłynem a Małdytami w warmińsko-mazurskim. Zderzyło się tam 5 samochodów osobowych. Do wypadku doprowadził jadący pod prąd 70-letni kierowca. Jeden pas w kierunku Gdańska jest zablokowany. Ruch może zostać wstrzymany na czas usuwania pojazdów.

19:59

Koniec utrudnienia na autostradzie A4 na odcinku Wądroże Wielkie - Mikołajowice. Jak informowaliśmy wcześniej, po zderzeniu dwóch samochodów osobowych został tam zablokowany pas w kierunku Zgorzelca.

19:19

19:11

Wprowadzono ruch wahadłowy po zderzeniu trzech samochodów osobowych na dk10. Utrudnienia występują na odcinku Drobin - Płońsk. W zderzeniu ranne zostały trzy osoby.

19:07

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na A4. Zablokowany został jeden pas w kierunku Zgorzelca na odcinku Wądroże Wielkie - Mikołajowice. 

19:03

Pożar samochodu na dk94 w Dąbrowie Górniczej. Na czas gaszenia pożaru trasa została zablokowana. Nie ma informacji o ewentualnych rannych. Z powodu dużego natężenia ruchu korki tworzą się teraz także na autostradzie A4 na wysokości Jaworzna.

18:46

Monitorujemy dla Was sytuację w Wielkopolsce.

18:43

W zderzeniu 5 samochodów osobowych ranne zostały dwie osoby. Do zderzenia doszło na trasie A4 na odcinku Brzeg - Brzezimierz w miejscowości Kurów - województwo dolnośląskie. Ruch w kierunku Wrocławia odbywa się pasem awaryjnym.

18:32

Koniec utrudnienia na trasie A4, odcinek Tarnów - Brzesko.

18:30

Utrudnienia na drodze S17 odcinek Garwolin - Warszawa w miejscowości Miętne. Doszło do zderzania dwóch samochodów osobowych. Brak osób poszkodowanych. Droga została zablokowana.

18:29

Wzmożony ruch na Zakopiance w rejonie Nowego Targu

18:18

Zderzenie dwóch busów i dwóch samochodów osobowych w Wejherowie. Utrudnienie na dk6 odcinek Gdynia - Wejherowo. Brak osób poszkodowanych. Zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Słupska.

18:12

Koniec utrudnień na na dk21,  na odcinku Miastko - Słupsk, na wysokości miejscowości Węgorzynko w województwie pomorskim. Jak wcześniej informowaliśmy: w zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranne zostały dwie osoby.

18:05

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na odcinku Oleśnica Zachód - Łozina na trasie S8. Zablokowany został jeden pas jezdni w kierunku Wrocławia.

18:04

Trzy osoby ranne po wypadku dk10 odcinek Drobin - Płońsk. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Droga została zablokowana.

18:01

Zderzenie samochodu osobowego i ciężarowego na dk17 na odcinku Piaski - Krasnystaw. Do zderzenia doszło na wysokości miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Wprowadzono ruch wahadłowy.

17:56

17:46

Koniec utrudnienia na S8: odcinek Wyszków - Warszawa na wysokości Woli Rasztowskiej. Jak wcześniej informowaliśmy, doszło tam do zderzenia 3 samochodów osobowych.

17:34

A1, odcinek Łódź - Radomsko, kierunek Katowice/Gdańsk, województwo łódzkie. Czołowe zderzenie 2 pojazdów osobowych Droga całkowicie zablokowana. Rannych zostało 5 osób, trwa akcja LPR.

17:30

Dk94 przed wjazdem do Dąbrowy Górniczej od strony Olkusza doszło do wypadku. Zderzyły się tam dwa samochody.

17:27

17:20

W Małopolsce problemy na A4 między Tarnowem a Brzeskiem w stronę Krakowa. Doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Ruch w kierunku Krakowa odbywa się pasem awaryjnym.

17:12

Utrudnienie na trasie A4, odcinek Brzeg - Brzezimierz w województwie dolnośląskim. Zablokowany jest lewy pas w kierunku Wrocławia.

17:09

A1, odcinek Łódź - Radomsko, kierunek Katowice/Gdańsk, województwo łódzkie. Czołowe zderzenie 2 pojazdów osobowych Droga całkowicie zablokowana ( 2 pasy w kierunku Katowic oraz 1 w kierunku Gdańska, ruch w tym miejscu odbywa się jedną jezdnią ze względu na budowę autostrady A1). Według informacji przekazanej przez Policję jedna osoba jest w stanie bardzo ciężkim, wycinana jest z uszkodzonego pojazdu.

17:00

16:55

Po zderzeniu 2 samochodów osobowych utrudnienia na dk77 na odcinku  Nisko - Sandomierz w miejscowości Stalowa Wola. W wypadku ranna została jedna osoba. Zablokowany jest pas w kierunku Sandomierza.

16:49

Kolejne utrudnienia na trasie S8 na odcinku Wyszków - Warszawa. Na wysokości miejscowości Wola Rasztowska doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych, brak informacji o poszkodowanych. Ponownie zablokowany 1 pas w kierunku Warszawy.

16:36

Dk32, odcinek Zielona Góra - Krosno Odrzańskie, w miejscowości Łagów w województwie lubuskim. Doszło do dachowania samochodu osobowego, 1 osoba została ranna, wprowadzono ruch wahadłowy.

16:30

Wzmaga się ruch na drogach dojazdowych do Krakowa

16:26

Zator w obu kierunkach przed węzłem Bielany Wrocławskie na autostradzie A4 na Dolnym Śląsku.

16:20

Coraz większy ruch na krajowej 92 przed Tarnowem Podgórnym. Na tej samej trasie kierowcy napotkają zator przed Mostem Lecha w Poznaniu.  

16:15

Popołudniowe nasilenie ruchu widoczne na dk11, na wlocie do Poznania od północy - czyli na trasie z Piły. Dłuższy postój możliwy na światłach przed Suchym Lasem. 

16:13

Zakończyły się utrudnienia po zderzeniu trzech aut na drodze ekspresowej S8 na odcinku Wyszków - Warszawa na wysokości miejscowości Zabrodzie na jezdni w kierunku Warszawy.

16:05

Koniec utrudnienia na dk74 w województwie łódzkim na odcinku Wieluń - Bełchatów. Jak informowaliśmy wcześniej: po dachowaniu samochodu osobowego ranne zostały 3 osoby. 

16:04

Utrudnienie na dk21,  na odcinku Miastko - Słupsk, na wysokości miejscowości Węgorzynko w województwie pomorskim. Utrudnienia trwają po zderzeniu 2 samochodów osobowych, 2 osoby ranne, droga jest zablokowana, czas trwania utrudnień przewidywany jest na ok. 2 godziny.

16:03

15:48

Korek przed Tarczynem w woj. mazowieckim, na DK7. Korek zatrzyma kierowców na wysokości miejscowości Pniewy.

15:37

Po zderzeniu trzech samochodów osobowych utrudnienia na trasie S8 - odcinek Wyszków - Warszawa. Zablokowany pas w kierunku Warszawy.

15:05

Rozładowuje się korek na na małopolskiej A4 po zderzeniu 9 aut w pobliżu węzła Targowisko, jednak nie oznacza to końca utrudnień. Na autostradzie ciągle przybywa aut, intensywny ruch w stronę Krakowa zaczyna się już za Tarnowem. Korkuje się też równoległa do autostrady droga krajowa 94 na odcinku w Bochni.

14:50

Coraz większy ruch na drogach dojazdowych stolicy. Na S7 korek zaczyna się na ul. Wiślanej w Łomiankach i ciągnie aż do Parku Młocińskiego w Warszawie.

14:49

Wzmaga się ruch na śląskim odcinku autostrady A4. Najgorzej obecnie jest na bramkach w Żernicy pod Gliwicami. W korku tkwią kierowcy jadący od Wrocławia w stronę Katowic. Coraz większy korek tworzy się również w przeciwnym kierunku. 

W cierpliwość muszą uzbroić się również kierowcy na bramkach w Brzęczkowicach pod Mysłowicami, gdzie korki tworzą się zarówno w kierunku Krakowa jak i Katowic.

14:32

Utrudnienia czekają na kierowców na S17 na odcinku Garwolin - Kołbiel. Natężony ruch i tworzące się korki wydłużają czas podroży.

14:22

Karambol na trasie A4. Za węzłem Kraków Targowisko zderzyło się 9 aut, korek w stronę Krakowa ma długość prawie 12 km. Utrudnienia najlepiej ominąć zjeżdżając na węźle Bochnia na drogę krajową 94.

14:20

Korki także przed bramkami na dolnośląskiej A4 w Karwianach koło Wrocławia Postoicie w obu kierunkach -Wrocławia i Katowic.

14:18

DK81 - w Łaziskach Górnych doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowców czekają utrudnienia w kierunku Katowic.

14:01

Ruch wahadłowy na trasie dk74 między Wieluniem a Bełchatowem. W Ruściu dachowało auto osobowe, 3 osoby są ranne.

13:48

Wznowiono już ruch na przejściu granicznym z Białorusią w Kuźnicy. Ponad dwie godziny czekają kierowcy na odprawę na sąsiednim przejściu granicznym - w Bobrownikach.

13:21

Kolejna kolizja na małopolskim odcinku autostrady A4. W okolicach Podłęża zderzyły się cztery auta. Policja kieruje ruch na wys. w. Targowisko na dk 94.

12:48

Utrudnienie na A4, odc. Bochnia - Kraków. Na wysokości Podłęża w Małopolsce zderzyło się pięć samochodów. Zablokowany jest lewy pas w kierunku Krakowa. Przewidywany czas trwania utrudnienia około dwóch godzin. 

12:43

Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Miłocice (Pomorskie) zablokowana jest droga krajowa nr 20 między Miastkiem a Białym Borem. Wyznaczono objazd drogami lokalnymi przez miejscowości Wołcza Mała i Miłocice. Nikomu nic się nie stało, ale utrudnienia mogą potrwać dwie godziny.

12:37

Dwie osoby zginęły w wypadku w miejscowości Lipie w Wielkopolsce. Samochód, którym podróżowało trzech mężczyzn, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęły dwie osoby, trzecia została zabrana do szpitala.

11:53

Podlasie: Wstrzymano odprawę aut wjeżdżających do Polski. Na przejściu granicznym z Białorusią w Kuźnicy podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch - poinformował Podlaski Oddział Straży Granicznej.

10:58

W wypadku w Cotoniu na dk 5 w woj. kujawsko-pomorskim zmarł kierowca samochodu osobowego - informuje policja. Trasa nadal jest zablokowana. Objazdy wyznaczono drogą S5. W niedzielę rano cztery osoby zostały poszkodowane po czołowym zderzeniu samochodu osobowego z busem. Wszystkie trafiły do szpitali.

"Niestety kierowca fiata bravo zmarł. Nie udało się go uratować" - informuje policja.

Do wypadku doszło w momencie, gdy kierowca fiata bravo podczas wyprzedzania trzech samochodów, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z busem.

10:30

Problemy z przejazdem na autostradzie A4 w Karwianach. Przybywa samochodów przed punktem poboru opłat. W kierunku Zgorzelca korek ma około dwóch kilometrów. W stronę Katowic na razie można jechać bez przeszkód.

10:25

IMGW ostrzega: Będzie mocno wiało na południu Polski

10:22

Dwóch mężczyzn zginęło po godz. 8.00 w niedzielę w wypadku na drodze między Rakowem i Łęką Opatowską w powiecie kępińskim - poinformował rzecznik  policji w Kępnie Rafał Stramowski. Samochód osobowy zjechał z trasy i uderzył w przydrożne drzewo.

Ofiary to 31-letni kierowca i 39-letni pasażer, obaj byli mieszkańcami gminy Łęka Opatowska.

Trzecia osoba - 21-letni obywatel Ukrainy -  w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Kępnie.

09:45

Od czwartku rano do północy w sobotę doszło do 200 wypadków. Zginęło w nich 16 osób, a 259 zostało rannych - wynika z najnowszych danych Komendy Głównej Policji. Funkcjonariusze zatrzymali 796 nietrzeźwych kierowców.

W akcji "Znicz", która potrwa do wieczora bierze udział 4,5 tys. policjantów drogówki wspieranych przez inne służby.

09:15

Miniona doba była fatalna na drogach w Śląskiem. W ciągu zaledwie kilku godzin w dwóch wypadkach zginęły trzy osoby. Do pierwszego wypadku doszło w Sławkowie na skrzyżowaniu trasy numer 94 z jedną z bocznych dróg.

Zderzyły się tam dwa samochody. W wypadku zginęły dwie osoby. Dwie zostały ranne.

Do kolejnego wypadku doszło ba drodze S1 w Mierzęcicach. Najpierw zderzyły się tam dwa auta osobowe, a potem jedno z nich uderzyło w ciężarówkę. W wypadku zginęła jedna osoba, cztery  zostały ranne. Droga po tym wypadku była zablokowana przez prawie 5 godzin.

09:00

Siedem osób zginęło na polskich drogach w Zaduszki. To najnowsze dane opublikowane przez KGP. Do wieczora na drogach potrwa akcja Znicz.

08:00

Cztery osoby zostały ranne w czołowym zderzeniu samochodu osobowego z busem w Cotoniu na drodze krajowej nr 5 w woj. kujawsko-pomorskim. Policjanci wprowadzili objazdy. Trasa między Żninem i Gnieznem może być zablokowana do godz. 10.00.

TU PRZECZYTASZ WIĘCEJ

07:00

Wczoraj - 2 listopada - policja poinformowała, że w czwartek i piątek doszło do 141 wypadków, w których zginęło 9 osób, a 185 zostało rannych.  Funkcjonariusze zatrzymali 485 nietrzeźwych kierowców.