Brakuje niewiele. Wystarczy remis, aby podopieczni Patryka Rombla awansowali do dalszego etapu mistrzostw świata w piłce ręcznej. Dziś przed szczypiornistami ostatni mecz w fazie grupowej. Polscy zawodnicy zmierzą się z Brazylią o 20:30. Gdzie oglądać spotkanie w internecie?

Zwycięstwo lub remis. "Tylko" tyle wystarczy, aby Polacy awansowali do kolejnej fazy mistrzostw świata w piłce ręcznej. Te odbywają się w Egipcie. 

Polacy - z 2 punktami - zajmują obecnie 2. miejsce w tabeli.

Obecny bilans biało-czerwonych to jedna wygrana z Tunezją (30:28) oraz jedna przegrana z Hiszpanią (26:27), która jest mistrzem Europy.

Ostatnim przeciwnikiem fazy grupowej będzie właśnie Brazylia.

Zawodnicy Jordiego Ribery mają obecnie tyle samo punktów, co Polska - 2. Brazylijczycy zremisowali do tej pory dwukrotnie. 

Zespół naszych dzisiejszych rywali jest mocno osłabiony. W brazylijskiej kadrze wykryto kilka przypadków zakażenia koronawirusem.

Na pewno Hiszpania nie musi się martwić o wynik swojego kolejnego spotkania. Bez względu na wynik dzisiejszego meczu z Tunezją, Hiszpanie mają zapewniony awans do drugiej fazy MŚ 2021 w Egipcie.

Polska-Brazylia. Gdzie transmisja?

Mecz Polska - Brazylia startuje we wtorek o 20:30. Ostatniego spotkania Polaków w grupie B nie będzie można oglądać w telewizji. 

Przygotowana została specjalna transmisja na kanale "IHF - Competitions" na  portalu youtube.com