Cztery osoby zostały ranne - w tym troje dzieci - w zderzeniu szkolnego busa z samochodem dostawczym w Jeziorzanach pod Tarczynem na Mazowszu. Do wypadku doszło przed godz. 15.00 na lokalnej drodze.

Jak informuje reporter RMF MF busem, który rozwozi dzieci do domu, podróżowało dziewięcioro uczniów w wieku od 7 do 10 lat. Na miejscu jest 10 zastępów straży pożarnej, 5 karetek i jeden śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Chwilę przed 15.00  samochód dostawczy uderzył w szkolnego busa. Zakleszczonego kierowcę dostawczaka strażacy musieli wydobywać z pojazdu. Śmigłowcem LPR  został przetransportowany do szpitala.

Szkolnym autobusem podróżowała opiekunka, kierowca i dziewięcioro dzieci. Troje z nich karetkami przewieziono na obserwację. Są w stanie stabilnym niezagrażającym życiu. 

Kierowca samochodu dostawczego jest w stanie ciężkim. Policja apeluje do kierowców o omijanie drogi lub stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Policja ustala teraz okoliczności wypadku.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: