Reklama

 • Sobota, 19 lipca (09:09)
  Uwaga kierowcy. Gigantyczne korki na S3

  Zmiana turnusów wakacyjnych i piękna pogoda zachęcająca do wyjazdu poza miasto niestety nie sprzyja kierowcom. W wielu miejscach na północy kraju od rana tworzą się gigantyczne korki. Najgorzej jest na S3 z południa Polski w stronę Świnoujścia.

  czytaj więcej
 • Sobota, 19 lipca (06:49)
  Wypadek polskich pojazdów w Niemczech

  Rośnie liczba ofiar wypadku z udziałem polskiego autobusu i busa w okolicach Drezna. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Potwierdził nam ją polski konsul w Dreźnie. Do wypadku doszło na autostradzie. Początkowo informowano o sześciu ofiarach. Teraz wiadomo, że jest ich co najmniej dziewięć.

  czytaj więcej
 • Środa, 16 lipca (17:31)
  9-latka wypadła z drugiego piętra. Zmarła w szpitalu

  Dziewięcioletnia dziewczynka wypadła z okna na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Grobla w Poznaniu. Zmarła w szpitalu. Informację o tragedii dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wtorek, 15 lipca (07:57)
  Strzelanina w szpitalu w Rudzie Śląskiej. Nie żyje jedna osoba

  Policyjne strzały w szpitalu w Rudzie Śląskiej. Zginął jeden z pacjentów. Wcześniej mężczyzna zaatakował policjantów. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Sobota, 12 lipca (16:56)
  Zderzenie busa z autem osobowym. Wśród rannych dzieci

  10 osób, w tym 6-miesięczne dziecko, zostało rannych w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 142 w województwie zachodniopomorskim. W okolicach Warchlina bus zderzył się z samochodem osobowym. Informację o wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Piątek, 11 lipca (10:30)
  Wykolejone wagony pociągu w Iławie [ZDJĘCIA]

  Nad ranem w piątek w Iławie w wiadukt w rejonie ulicy Lubawskiej uderzyły wagony pociągu. Część z nich wykoleiła się - napisał na Gorącą Linię RMF FM nasz Internauta i wysłał nam zdjęcia. Skład, który pracował na torach został częściowo zniszczony. Uszkodzona została również podpora wiaduktu.

  czytaj więcej