Reklama

 • Dzisiaj, 30 października (13:53)
  Karambol we Wrocławiu: Zderzyło się 10 pojazdów

  Karambol w centrum Wrocławia. Na skrzyżowaniu ulic Hallera i Powstańców Śląskich zderzyło się dziewięć samochodów i autobus. Jego kierowca najprawdopodobniej zasłabł. W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób. Kierowcy muszą się liczyć z poważnymi utrudnieniami. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Dzisiaj, 30 października (06:56)
  Poranne korki na A2 [FILM]

  Przewrócona ciężarówka utrudnia przejazd mazowieckim odcinkiem autostrady A2 na jezdni w kierunku Warszawy. Do wypadku doszło przed węzłem Wiskitki na Mazowszu. Rano ruch w tym miejscu odbywał się tylko jednym pasem. Korek sięgał dwóch kilometrów. Informacje dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wtorek, 28 października (06:47)
  Wypadek na A4: Po uderzeniu pasażer wypadł z samochodu

  Tragiczny wypadek na autostradzie A4 w okolicach małopolskiej Bochni. We wtorek rano na pasie w kierunku Tarnowa samochód wjechał w barierki. Siła uderzenia była tak duże, że wyrzuciła z auta pasażera.

  czytaj więcej
 • Sobota, 25 października (11:58)
  Auto uderzyło w budynek [ZDJĘCIA]

  W nocy w miejscowości Wysoka w w Zachodniopomorskiem auto osobowe uderzyło w budynek. Informację i zdjęcia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Sobota, 25 października (10:35)
  Zderzenie samochodu z pociągiem [ZDJĘCIA]

  Jedna osoba została ranna w zderzeniu pociągu z samochodem osobowym na przejeździe kolejowym w Woli Rzędzińskiej koło Tarnowa w Małopolsce. Zdjęcia z wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Sobota, 25 października (09:57)
  Nieudany napad na konwojenta. Policja szuka złodzieja

  Policjanci z Nakła w woj. kujawsko-pomorskim szukają złodzieja, który w piątek próbował wyrwać walizkę z pieniędzmi konwojentowi. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej