Reklama

 • Wczoraj, 29 stycznia (19:44)
  Napad na bank w Pruszkowie. Policja szuka złodziei

  Policja szuka sprawców napadu na bank w podwarszawskim Pruszkowie przy ulicy Szopena. Ich łupem padło kilkadziesiąt tysięcy złotych. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 29 stycznia (12:58)
  Tragiczny poród w Zabrzu. Martwy płód, kobieta w ciężkim stanie

  Prokuratura i Rzecznik Praw Pacjenta wyjaśniają okoliczności tragicznego porodu w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu. 17 stycznia do tego szpitala zgłosiła się 37-letnia kobieta w 9. miesiącu ciąży. Była przekonana, że w najbliższych godzinach urodzi zdrową córkę. Dowiedziała się jednak, że jej dziecko nie żyje. Rodziła siłami natury. Doszło do komplikacji i teraz sama leży w ciężkim stanie na oddziale intensywnej opieki medycznej.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 29 stycznia (11:00)
  Uwaga na "atrakcyjną" ofertę noclegów z Karpacza

  Apartamentyprzystoku.com to kolejny adres strony internetowej oszustów oferujących noclegi w Karpaczu. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Jak ustaliliśmy serwis został już zablokowany a na policję zgłaszają się oszukani turyści. To drugi taki przypadek w górskiej miejscowości. Wcześniej oferty w nieistniejących obiektach oferował portal domkiwkarpaczu.com.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 29 stycznia (09:53)
  Ktoś próbował podpalić bezdomnego? Policja wyjaśnia sprawę

  Słupscy funkcjonariusze badają sprawę bezdomnego, który z ciężkimi poparzeniami trafił do szpitala - dowiedział się reporter RMF FM Kuba Kaługa. Patrol znalazł mężczyznę nad ranem. Leżał na krawężniku, a jego ubranie dosłownie się dymiło. Informację o wypadku dostaliśmy od Was na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wtorek, 27 stycznia (10:00)
  Trasa jest. Stacji brak. "Można się zdziwić"

  Na ponad 130 kilometrowym odcinku drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Łodzi brakuje stacji benzynowych. Na całej trasie jest tylko jedno miejsce tankowania paliw, niedaleko dolnośląskiej stolicy - zwracają uwagę kierowcy, którzy alarmują nas na Gorącą Linię RMF FM. "Firmy prawdopodobnie ze względów ekonomicznych nie są zainteresowane takimi inwestycjami" - odpowiada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

  czytaj więcej
 • Poniedziałek, 26 stycznia (12:58)
  Wybuch w Warszawie: 5 osób rannych, kilka mieszkań kompletnie zniszczonych

  Pięć osób zostało rannych w wybuchu najprawdopodobniej gazu w centrum Warszawy. Do eksplozji doszło na pierwszym piętrze 6-piętrowej kamienicy przy ul. Noakowskiego. Z budynku ewakuowano mieszkańców. Kamienicę przeszukała specjalna grupa strażaków z psami. Pod gruzami kamienicy nie ma ludzi.

  czytaj więcej