Reklama

 • Dzisiaj, 23 października (05:28)
  Eksplozja gazu w Katowicach. Jedna osoba pod gruzami, 7 rannych

  Siedem osób zostało rannych w wybuchu gazu i pożarze kamienicy w Katowicach przy ulicy Sokolskiej. Jedna osoba jest pod gruzami zawalonej części budynku. To kobieta, jest przytomna. Ratownicy mają z nią kontakt. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Poniedziałek, 20 października (22:55)
  Wypadek na "jedenastce", jedna osoba zginęła

  Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne w wypadku na drodze krajowej nr 11 w województwie zachodniopomorskim. W miejscowości Gwizd czołowo zderzyły się dwa auta osobowe. Informację o wypadku i zdjęcia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Niedziela, 19 października (14:52)
  Zderzenie trzech aut. Kilkanaście osób jest rannych

  11 osób zostało poszkodowanych w zderzeniu trzech samochodów osobowych. Do wypadku doszło w pobliżu Rakoniewic w Wielkopolsce na trasie Poznań - Zielona Góra. Informację i zdjęcia z wypadku dostaliśmy od słuchacza na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Niedziela, 19 października (11:45)
  37-latek zginął od ciosu nożem. Trzech mężczyzn w szpitalu

  37-letni mężczyzna z Wierzchowa w Zachodniopomorskiem zginął od ciosów nożem, a trzech innych jest w szpitalu. Informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdziła nasza reporterka Aneta Łuczkowska.

  czytaj więcej
 • Sobota, 18 października (19:15)
  Auto wjechało w przystanek. Jest więcej ofiar

  Do trzech osób wzrosła liczba ofiar wypadku w Miłosnej na krajowej "36" na Dolnym Śląsku w powiecie lubińskim. Samochód osobowy wjechał tam w przystanek autobusowy.

  czytaj więcej
 • Piątek, 17 października (21:10)
  Wypadek awionetki w Świętokrzyskiem

  O dużym szczęściu może mówić pilot i pasażerowie awionetki, która w piątek wieczorem lądowała na lotnisku w Krasocinie w woj. świętokrzyskim. Mały samolot nie mógł wyhamować na pasie startowym i wpadł do rowu. Informację o wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej