Reklama

 • Dzisiaj, 22 maja (05:17)
  Wypadek w Wielkopolsce. Bus zderzył się z ciężarówką

  Bus zderzył się z ciężarówką w Piekarzewie w Wielkopolsce. Nikomu nic się nie stało. Służby usuwają z drogi rozbite pojazdy. Informację na ten temat dostaliśmy o poranku na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 21 maja (09:59)
  Katowice: Uszkodzony gazociąg, ewakuacja 300 osób

  Robotnicy uszkodzili gazociąg przy ulicy Bocheńskiego w Katowicach. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 21 maja (09:27)
  Rotawirusy przyczyną zatrucia na zielonej szkole

  Do 15 wzrosła liczba hospitalizowanych uczniów przebywających na zielonej szkole w świętokrzyskich Mąchocicach Kapitulnych. Początkowo informowano o 8 dzieci, które wymagały pomocy lekarzy. Wstępne badania wykazały, że za ich złe samopoczucie odpowiedzialne są rotawirusy.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 21 maja (06:30)
  Zatrucie dzieci na zielonej szkole

  Dziewięć osób trafiło do szpitali po zbiorowym zatruciu na zielonej szkole w Mąchocicach Kapitulnych w Świętokrzyskiem. "W tej grupie jest ośmioro dzieci" - powiedział RMF FM Ryszard Mazurkiewicz z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kielcach.

  czytaj więcej
 • Środa, 20 maja (15:59)
  „Lewatywa” zatrzymany w Niemczech

  W Niemczech wpadł mężczyzna skazany na 25 lat więzienia za zabójstwo. To pośrednik między zleceniodawcą a zabójcą dyrektora PZU z Bydgoszczy. Henryk L., ps. Lewatywa, ukrywał się od pięciu miesięcy. Informację o jego zatrzymaniu dostaliśmy od słuchacza, który zadzwonił na Gorącą Linię RMF FM. Potwierdziła nam ją niemiecka policja.

  czytaj więcej
 • Środa, 20 maja (13:59)
  Wypadek w Warszawie. Dwaj robotnicy spadli z rusztowania

  ​Dwóch robotników trafiło do szpitala po wypadku podczas prac remontowych na Trasie Toruńskiej w Warszawie. Mężczyźni spadli z kilkumetrowego rusztowania. Informację na ten temat dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej