Reklama

 • Środa, 30 lipca (17:56)
  Uwaga na fałszywe e-maile od znanych firm!

  Przedstawicielstwa znanych światowych marek otrzymują dziś dziesiątki sygnałów o rozsyłanych w ich imieniu e-mailach zawierających wrogie oprogramowanie. Poinformowaliście nas o tym procederze dzwoniąc na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Środa, 30 lipca (17:42)
  Spłonął wiatrak. Uderzył w niego piorun

  Od uderzenia pioruna zapalił się wiatrak prądotwórczy w pobliżu Gościna koło Kołobrzegu. Strażacy początkowo czekali, aż obsługa odłączy zasilane. Ogień jednak sam się wypalił. Pożar nie zagrażał zabudowaniom. Teraz właściciel oszacuje, czy wiatrak nadaje się do remontu, czy do rozbiórki. Informację i zdjęcie płonącego wiatraka dostaliśmy od słuchacza Sławomira na Gorącą Linię.

  czytaj więcej
 • Środa, 30 lipca (16:25)
  Zwłoki w spalonym zbożu. Policja wyjaśnia sprawę

  Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w podkarpackim Dobrzechowie, w którym zginął 87-letni mężczyzna. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wtorek, 29 lipca (21:03)
  Tragiczny wypadek na boisku, nie żyje 28-latek

  28-latek zmarł po wypadku na boisku piłkarskim w podkrakowskiej Naramie. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Niedziela, 27 lipca (18:56)
  Wypadek w hucie. Pracownicy porażeni prądem

  Trzej pracownicy zostali porażeni prądem w krakowskiej hucie ArcelorMittal. Mężczyźni trafili do szpitala. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Niedziela, 27 lipca (17:10)
  Wypadek w Łódzkiem. 10 osób rannych, w tym dziecko

  10 osób, w tym dziecko, zostało rannych w wypadku w Zawodziu koło Piotrkowa Trybunalskiego w Łódzkiem. Jak informuje policja, na lokalnej drodze zderzyły się dwa samochody. W akcji brał udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informację o wypadku otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej