Reklama

 • Dzisiaj, 25 października (11:58)
  Auto uderzyło w budynek [ZDJĘCIA]

  W nocy w miejscowości Wysoka w w Zachodniopomorskiem auto osobowe uderzyło w budynek. Informację i zdjęcia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Dzisiaj, 25 października (10:35)
  Zderzenie samochodu z pociągiem [ZDJĘCIA]

  Jedna osoba została ranna w zderzeniu pociągu z samochodem osobowym na przejeździe kolejowym w Woli Rzędzińskiej koło Tarnowa w Małopolsce. Zdjęcia z wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Dzisiaj, 25 października (09:57)
  Nieudany napad na konwojenta. Policja szuka złodzieja

  Policjanci z Nakła w woj. kujawsko-pomorskim szukają złodzieja, który w piątek próbował wyrwać walizkę z pieniędzmi konwojentowi. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 24 października (08:58)
  Oświęcim: Pożar w pobliżu zakładów chemicznych

  Ewakuowano pracowników z oświęcimskiego zakładu przeróbki złomu, znajdujący się w pobliżu zakładów chemicznych. Pali się tam hala, w której gromadzono odpady. Na miejscu jest 10 zastępów straży pożarnej. Informację w tej sprawie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Wczoraj, 24 października (08:07)
  Tragedia na imprezie: Nie żyją studenci. Mogli wziąć dopalacze lub leki psychotropowe

  Prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch 23-letnich studentów w Gdańsku. Jeden z nich spadł z dużej wysokości, drugi zmarł w karetce pogotowia. Ich starszy o rok kolega walczy o życie w szpitalu. Do tragedii doszło w trakcie nocnej imprezy. Prokuratura potwierdziła już ustalenia reportera RMF FM Kuby Kaługi: młodzi mężczyźni mogli brać leki psychotropowe lub dopalacze.

  czytaj więcej
 • Czwartek, 23 października (05:28)
  Eksplozja gazu w Katowicach. Pięciu rannych, trzech poszukiwanych

  Już 250 strażaków bierze udział w akcji poszukiwawczej po pożarze i zawaleniu się kamienicy przy ulicy Chopina w Katowicach. Nad ranem wybuchł tam gaz. Strażacy pod gruzami szukają trzech osób. Pięć trafiło do szpitali - jedna jest w ciężkim stanie. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej