Reklama

 • Wczoraj, 31 sierpnia (07:47)
  Policjant postrzelony podczas interwencji w hipermarkecie

  Ciężko ranny policjant trafił do szpitala po interwencji w jednym z bydgoskich hipermarketów. Funkcjonariusz został postrzelony przez mężczyznę, który awanturował się w sklepie. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Sobota, 30 sierpnia (12:39)
  Napad na pracownika stacji paliw

  Do napadu na pracownika stacji paliw doszło w Garwolinie na Mazowszu. Nieprzytomnego mężczyznę znalazł klient, który chciał zatankować auto. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Piątek, 29 sierpnia (16:09)
  Silny wstrząs w kopalni w Bieruniu

  Silny wstrząs w kopalni Piast w Bieruniu. Na szczęście nic się nikomu nie stało. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Piątek, 29 sierpnia (15:19)
  Biegał z maczetą po placu zabaw. Został zatrzymany

  Policja z Głogowa na Dolnym Śląsku zatrzymała mężczyznę, który biegał z maczetą w pobliżu tamtejszego placu zabaw. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej
 • Czwartek, 28 sierpnia (11:56)
  Wypadek na krajowej "8". Są ranni

  Zablokowana jest droga krajowa nr 8 przy zjeździe na Autostradową Obwodnicę Wrocławia od strony Kłodzka. Informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdził nasz reporter. Zderzyły się tam ciężarówka, dwa samochody osobowe i autobus. W wypadku ranne zostały trzy osoby.

  czytaj więcej
 • Wtorek, 26 sierpnia (21:50)
  Rajd pijanego kierowcy w Kielcach. Trzy osoby ranne

  Trzy osoby zostały ranne w wyniku szaleńczego rajdu pijanego kierowcy w Kielcach. Policja ścigała go, bo jechał pod prąd i nie zatrzymał się na wezwanie funkcjonariuszy. Informację o pościgu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  czytaj więcej