W Białej Podlaskiej w województwie lubelskim w środę przed południem samochód ciężarowy zderzył się z busem. Na jezdnię wysypał się węgiel.

  • Więcej informacji z Polski i świata znajdziesz na RMF24.pl.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu krajowej dwójki z ul. Francuską w Białej Podlaskiej (Lubelskie) - poinformowała asp. Katarzyna Gągolińska z bialskiej policji.

Wstępnie ustalono, że kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce. 

Z pojazdu wysypał się węgiel, którego uprzątnięcie może zająć kilka godzin.

Droga krajowa nr 2 została zablokowana, samochody ciężarowe i osobowe są kierowane objazdem ulicami miasta.