Cztery osoby zostały ranne w karambolu na obwodnicy Krakowa. Informację o wypadku otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM - potwierdziły nam ją służby.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14 na autostradzie A4 w Krakowie, koło stopnia wodnego Kościuszko, pomiędzy węzłami Kraków Tyniec i Kraków Bielany, na pasach w kierunku Katowic.

Zderzyło się tam 5 pojazdów. Jedno z aut przewróciło się na bok.

Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób, 4 spośród nich zostały ranne. Według informacji policji, jedna z osób poszkodowanych w wypadku była reanimowana i jest w stanie krytycznym.

Utrudnienia w ruchu drogowym

Zakończyły się już utrudnienia w rejonie zdarzenia.

Jak podała przed godz. 16 na Facebooku Platforma Komunikacyjna Krakowa, "w związku z wypadkiem na A4 na wysokości Bielan kier. Katowice i zamknięciem obwodnicy w tę stronę, duże utrudnienia w zachodniej części Krakowa". "W szczególności, utworzył się olbrzymi korek na Tynieckiej" - przekazał portal.

Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował około godz. 15, że zator w kierunku Rzeszowa wynosi 9 km, a w kierunku Katowic - 12 km.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.