Sobotni mecz Polaków "o wszystko" z Hiszpanami zakończył się remisem. Na RMF24 zaprosiliśmy Was do wspólnego kibicowania naszej kadrze. Mamy dla Was ciekawe radiowe gadżety! Wystarczyło, że pokażecie nam, jak wspieraliście reprezentację Polski.

Pojedynek z Hiszpanią był to dla drużyny Paulo Sousy dobrze znany polskim kibicom z wcześniejszych turniejów "mecz o wszystko". Polakom udało się wywalczyć remis!

W swoim pierwszym spotkaniu na Euro 2020, rozegranym w ostatni poniedziałek, Polacy przegrali ze Słowacją 1:2. A przynajmniej na papierze jest to zespół słabszy: Słowacja notowana jest w rankingu FIFA najniżej w grupie E, na 36. miejscu, o 15 pozycji niżej od Polaków, plasujących się na miejscu 21.

Hiszpania sklasyfikowana jest na 6. pozycji, Szwecja, z którą zmierzymy się w ostatnim dniu fazy grupowej: w najbliższą środę, jest osiemnasta.

Tak kibicowaliście reprezentacji Polski!

Na RMF24 zaprosiliśmy Was do wspólnego wspierania naszej drużyny - i do zabawy: prosiliśmy, żebyście pokazali nam, jak kibicowaliście biało-czerwonym!

Za pomocą formularza przesyłaliście nam zdjęcia.

Prosiliśmy, żebyście koniecznie zaznaczyli, która miejscowość tak gorliwie kibicuje! Czekaliśmy na Wasze imię i - do wiadomości redakcji - numer telefonu.

Nasze radiowe gadżety powędrują do trzech osób: autorów najciekawszych, najzabawniejszych, najradośniejszych zdjęć!

Na fotografie czekaliśmy do niedzieli do godziny 21:00. Nasze redakcyjne jury wyróżni trzy zgłoszenia: z ich autorami skontaktujemy się w najbliższych dniach telefonicznie.

AKTUALIZACJA: W tej edycji zabawy wyróżniliśmy autorów trzech zdjęć. To Damianek i Emilia z Mikołajek, Marek z Nowego Sącza oraz Paweł z Olszanicy. Już w środę kolejna odsłona naszej akcji. Bądźcie z nami: kibicujcie biało-czerwonym!

Tak kibicowaliście Polakom w meczu ze Słowacją!

To kolejny już raz, kiedy wspólnie kibicujemy biało-czerwonym. Ostatnio: w czasie meczu ze Słowacją.

Przesłaliście nam wtedy mnóstwo kipiących dobrą energią zdjęć: zobaczcie! >>>> 

Czy Polacy zdołają wyjść z grupy? Zagłosuj w sondzie!

Do 1/8 finału Euro 2020 awansują z każdej z sześciu grup dwie czołowe drużyny oraz cztery zespoły z najlepszym bilansem spośród tych, które zajmą trzecie lokaty.

Czy będą w tym gronie Polacy? Zagłosujcie w sondzie, zostawcie komentarz pod artykułem!

Euro 2020. Grupa E

DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramki (zdobyte - stracone)Punkty
Szwecja 3 2 1 0 4-2 7
Hiszpania 3 1 2 0 6-1 5
Słowacja 3 1 0 2 2-7 3
Polska 3 0 1 2 4-6 1
/RMF FM
/RMF FM
Po jeszcze więcej informacji odsyłamy Was do naszego nowego internetowego Radia RMF24.pl:

Słuchajcie online już teraz!

Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.