Nasz świąteczny konwój dotarł w poniedziałek do Łodzi. Pachnące świętami Choinki pod choinkę od RMF FM rozdawaliśmy na Starym Rynku.

Łódź była ósmym przystankiem na trasie choinkowego konwoju RMF FM. Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn i Warszawę. Łącznie dotrzemy do 12 miast. Poza już wymienionymi będą to: Rzeszów, Lublin, Kielce i Kraków.

W Łodzi choinki rozdawaliśmy na Starym Rynku. Pomogą nam w tym członkowie zespołu Sound'N'Grace!

Oprócz choinek, bez których święta Bożego Narodzenia nie mogą się odbyć, mieliśmy też dla Was m.in. piernikowe gwiazdki z logo RMF FM czy też żółto-niebieskie bombki. Do każdego drzewka dorzucaliśmy także wielopak z gumami Mamba!

W oczekiwaniu na drzewko można było wziąć również udział w konkursach lub zrobić sobie zdjęcie w Fotobudce Mamby. Dla dzieci udostępniliśmu także specjalny kącik.

Szukamy wokalnych talentów

W każdym z 12 miast zapraszamy Was do wspólnego kolędowania! W każdym mieście specjalne jury wyłoni jedno świąteczne karaoke. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15 uruchomimy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego wigilijnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17! Głosowanie potrwa do 24 grudnia do godziny 16.