Bruce Willis świętował 19 marca 68. urodziny w gronie rodziny. Na filmie, opublikowanym przez jego byłą żoną Demi Moore, widać, jak aktor śpiewa i zdmuchuje świeczki na torcie. Na początku tego roku u Willisa zdiagnozowano demencję.

W 2022 roku Bruce Willis zakończył karierę aktorską. Na początku tego roku jego rodzina przekazała, że u aktora zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe.

W niedzielę gwiazdor obchodził 68. urodziny. Świętował je w gronie rodziny.

Na nagraniu, opublikowanym na Instagramie przez jego byłą żonę Demi Moore, widać, jak Willis otoczony najbliższymi śpiewa razem z nim Happy Birthday, a potem zdmuchuje dwie świeczki, wetknięte w ciasto jabłkowe.

"Wszystkiego dobrego. Jestem szczęśliwa, że mogę z tobą świętować. Kocham ciebie i naszą rodzinę" - napisała aktorka.

Na filmie, oprócz Bruce’a Willisa i 60-letniej Demi Moore, widać także jego córki oraz obecną żonę 44-letnią Emmę Heming Willis. Ona także opublikowała na Instagramie wzruszający film. Opuchnięta od płaczu mówi o swoim smutku i żalu. Dołączyła także szereg zdjęć i filmów, na których widać, jak Bruce Willis spędza czas z rodziną i bawi się ze swoimi dziećmi.

"On jest czystą miłością. Bardzo kochany. Zawsze będę go kochać" - mówi żona aktora i prosimy o modlitwę w intencji swojego chorującego męża.

Bruce Willis ma pięć córek. Trzy najstarsze: Rumer, Scout i Tallulah z Demi Moore; młodsze Mabel i Evelyn z obecną żoną, którą poślubił w 2009 roku.

Willis i Moore rozstali się w roku 2000, a do dziś pozostają w bliskich relacjach.

Bruce Willis zagrał w takich hitach jak "Szklana pułapka", "Armageddon", "Pulp Fiction", czy "Piąty element".

Choroba, na którą cierpi, jest postępująca i nieuleczalna.