Pojawił się oficjalny zwiastun serialu "And Just Like That". To kontynuacja kultowego "Seksu w wielkim mieście". W nowej odsłonie, zatytułowanej "I tak po prostu", wrócą Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Nie zobaczymy Samanthy (Kim Cattrall). Premiera 9 grudnia.

Serial "Seks w wielkim mieście" ma miliony fanów na całym świecie. Premiera na platformie HBO Max zaplanowana jest na 9 grudnia. U nas serial będzie można zobaczyć na HBO GO. Pierwszy sezon to będzie dziesięć odcinków.

Fani od miesięcy spekulują na temat tego, jak scenarzyści uzasadnią nieobecność Samanthy Jones. Postać ta nie pojawi się w kontynuacji, bo wcielająca się w nią Kim Cattrall nie chciała zagrać w nowym serialu.

Aktorka konsekwentnie milczy na temat powodów swojej decyzji, tabloidy spekulują, że chodzi m.in o konflikt z Sarah Jessiką Parker. Dziennik "Daily Mail" twierdzi, że serialowa Samanta Jones po kłótni z Carrie Bradshaw postanowiła opuścić Stany Zjednoczone i zacząć nowe życie w Londynie.

"Zatrzymanie Samanthy w Nowym Jorku byłoby pozbawione sensu, prędzej czy później z pewnością spotkałaby gdzieś swoje dawne przyjaciółki. Aby jej nie uśmiercać, zdecydowano, że wyjedzie do Anglii, gdzie będzie robić oszałamiającą karierę. To rozwiązanie zostawia też otwartą furtkę Kim Cattrall, która być może zdecyduje się wrócić na plan kolejnego sezonu, jeśli takowy powstanie" - czytamy w "Daily Mail".

Historia przyjaciółek z Nowego Jorku rozpocznie się w tym momencie, w którym się zakończyła. Teraz panie są już po pięćdziesiątce, ale ich życie wcale nie stało się spokojniejsze.


Opracowanie: