W dzisiejszych Faktach z Twojego Miasta odwiedzimy Świnoujście. Taki był wynik z głosowania w sondzie na RMF24.pl. Za wizytą w mieście na 44 wyspach było prawie 32 procent uczestników ankiety. Zapraszamy Was do słuchania Faktów RMF FM!

Świnoujście minimalnie pokonało Pszczynę i Gniew. Walka trwała do ostatnich chwil. Różnice między rywalami wynosiły zaledwie jeden procent. 

Pan Robert, który zgłosił  Świnoujście do Faktów z Twojego Miasta podkreślał m.in. że to jedyna miejscowość w Polsce położona na 44 wyspach. W dodatku może się pochwalić najdłuższą i najszerszą plażą w naszym kraju. W Świnoujściu jest też najwyższa w Polsce latarnia morska oraz unikatowe fortyfikacje. W Faktach RMF FM usłyszycie nie tylko o tych atrakcjach. Koniecznie bądźcie z nami w sobotę.

A jeśli chcesz zaprosić nas do swojej miejscowości, czekamy. Pszczyna i Gniew nadal mają szansę na zwycięstwo. Być może następnym razem to argumenty mieszkańców tych miast przekonają internautów. Pamiętajcie zgłaszając swoje miasto, koniecznie uzasadnijcie - dlaczego mamy przyjechać właśnie do Was!

W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.