Wisła Kraków pokonała przed własną publicznością Odrę Wodzisław 1:0. Obie drużyny wyszły na murawę stadionu z transparentem „Gramy dla kibiców – NIE dla bandytów!”, nawiązując tym samym do tragicznych wydarzeń po krakowskich derbach.

Spotkanie rozpoczęło się szczęśliwie dla drużyny z Reymonta. Już w 2. minucie Paweł Brożek silnym strzałem pokonał bramkarza gości. Niestety to był jedyny gol, jaki został zdobyty w tym spotkaniu. Odra była bliska wyrównania na początku drugiej połowie, ale po strzale Muszalika bramkarza Wisły uratował słupek.

Po tym zwycięstwie podopieczni Dana Petrescu tracą jeden punkt do prowadzącej w tabeli Legii.