Otylia Jędrzejczak świętowała swoje urodziny na dyskotece z młodymi adeptami pływania - uczestnikami 3. Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej o Puchar Otylii Jędrzejczak. Szaleństwo na parkiecie trwało kilka godzin.


To są bardzo szczególne urodziny dla mnie - mówi Otylia Jędrzejczak. Najlepsza polska pływaczka w historii swoje 34. urodziny świętowała w Dębicy z uczestnikami Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej podczas dyskoteki.

Wprawdzie urodziny mistrzyni olimpijska z Aten obchodziła w środę, ale przygotowania do imprezy w Dębicy, której Fundacja Otylii Jędrzejczak jest głównym organizatorem, nie pozwoliły na wcześniejsze świętowanie. A poza tym już tradycją stało się, że obchodzę urodziny z uczestnikami Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej - mówi Jędrzejczak.

Otylia, która ma za sobą sukcesy nie tylko w basenie, ale także na parkiecie, bo startowała w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami", doskonale bawiła się tańcząc z dziećmi. Ja świetnie czuję się w towarzystwie dzieci, a i dzieci dobrze czują się w moim. Pokazuję im, że sportowiec, który odnosił wielkie sukcesy może być normalnym człowiekiem, który może się z nimi bawić - dodaje.

III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka rozpoczęła się w Dębicy w sobotę. W imprezie udział bierze około 800 dzieci z klubów z całej Polski, a także z Ukrainy. To jedna z największych imprez pływackich dla dzieci w Polsce.