Legia Warszawa zremisowała z Wisłą Kraków 1:1 w najważniejszym meczu jesiennej rundy piłkarskiej ekstraklasy. Gola dla Krakowian zdobył w 48. minucie Paweł Brożek. Kwadrans przed końcem spotkania wyrównał Marcin Burkhardt.

W początkowej fazie meczu krakowianie zmarnowali dwie dogodne sytuacje do zdobycia gola. Najpierw Pawłowi Brożkowi w dobrej sytuacji odskoczyła piłka, a chwilę później Marek Zieńczuk został zablokowany przez Grzegorza Bronowickiego. Najlepszą okazję dla "Białej Gwiazdy" w pierwszej połowie spotkania zmarnował w 31. minucie Brożek, który tak długo układał sobie piłkę na prawej nodze, że w końcu w sytuacji sam na sam spudłował.

W 48. minucie Brożek zrehabilitował się za poprzednie "pudła" i pokonał Fabiańskiego. Legia zareagowała natychmiast i stworzyła sobie nie gorszą sytuację. Warszawiakom zabrakło jednak precyzji. Gospodarzom udało się jednak wyrównać w 75. minucie. Autorem bramki był Marcin Burkhardt.