Oferta Realu Madryt złożona PSG jest niewystarczająca! Chodzi o kupno przez klub z Madrytu gwiazdy paryskiej drużyny Kyliana Mbappe. Jak informuje Agencja Reutera: „Królewscy” zaoferowali za Francuza 160 milionów euro. To jednak zbyt mało – twierdzi dyrektor sportowy PSG.

Mbappe jest bohaterem głośnej sagi transferowej letniego okna. Od dłuższego czasu mówi się o zainteresowaniu Realu francuskim piłkarzem. Gwiazdor PSG ma to zainteresowanie odwzajemniać. Problemem są jak zwykle pieniądze.

Dziś przed południem do Paryża wpłynęła hiszpańska oferta opiewająca na 160 milionów euro. Już wcześniej jednak paryżanie deklarowali, że nie puszczą Mbappe za mniej niż 180 milionów.

Uważam, że oferta jest niewystarczająca. Nie będę przytaczał konkretnych liczb - przyznał dyrektor sportowy PSG Leonardo, cytowany przez francuską telewizję informacyjną BFM.

Monaco beneficjentem transferu

Trzeba pamiętać, że jeśli Paris Saint-Germain sprzeda Kyliana Mbappe, to 20 procent sumy z tego transferu trzeba będzie oddać AS Monaco. Mbappe jest wychowankiem tego klubu.

Czasu na dopięcie transferu pozostało jednak niewiele, bo okno transferowe zamyka się z końcem sierpnia.

Opracowanie: