W te wakacje to Ty decydujesz, gdzie ma zagrać Twoja ulubiona gwiazda! Baw się z nami i rzucaj wyzwania - w jakim dziwnym miejscu, w Twojej miejscowości, gwiazda ma zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?! Jako kolejny wyzwanie podjął zespół Blue Cafe, który zagrał na molo w Ostródzie, a wcześniej cały szalony dzień spędził z mieszkańcami oraz wczasowiczami!

Nie mogliście być razem z nami? Zobaczcie, jak zaczarował widownię zespół Blue Cafe!

Wcześniej artyści zaśpiewali żeglarską piosenkę! Pierwsze zadanie wykonane celująco!

Potem zespół Blue Cafe zabawił się w kontrolera biletów!

Potem była jeszcze lekcja taichi.

Więcej zdjęć na stronie RMF FM!

"Koncert za jeden uśmiech": To Wy zapraszacie gwiazdy! I rzucacie im wyzwania...

W te wakacje to Wy decydujecie, gdzie mają zagrać Wasze ulubione gwiazdy! Możecie zaprosić je do swojej miejscowości i rzucić im wyzwania - wskazać np., w jakim dziwnym miejscu mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?

Specjalny formularz znajdziecie tutaj!

Każda z gwiazd nie tylko podejmie wybrane wyzwanie, ale także spędzi cały dzień z mieszkańcami wskazanej miejscowości i będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach.

Plejada gwiazd na wyciągnięcie ręki! Za... jeden uśmiech

Pierwszy "Koncert za jeden uśmiech" zagrała w RMF FM Doda.

1 lipca gwiazda spędziła z Wami w Krakowie: pokonała ponad 500 schodów wieży Mariackiej i odwiedziła hejnalistę, a na bulwarach wiślanych pod Wawelem kręciła żółtą watę cukrową. Na koniec zaś zagrała koncert na Panoramie pod Kopcem Kościuszki!

Tydzień później w Augustowie "Koncert za jeden uśmiech" zagrał Rafał Brzozowski.

Przed występem wokalista przeprowadził apel na obozie harcerskim, śpiewał romantyczne serenady i szalał na nartach wodnych. Na koniec dał zaś wspaniały koncert, który zakończył się... w wodzie!

15 lipca "Koncert za jeden uśmiech" zagrała na Zamku w Ogrodzieńcu Kasia Popowska. Wcześniej jednak przyjęła wyzwanie rzucone jej przez strażaków z OSP Ogrodzieniec i... umyła wóz, który wrócił właśnie z akcji. Towarzyszyła też w patrolu policjantom z drogówki.


Tydzień później na Wasze zaproszenie do Ustki zawitała Margaret. I tym razem "Koncert za jeden uśmiech" miał miejsce w niezwykłej scenerii - scenę umieściliśmy bowiem na... pokładzie okrętu wojennego ORP Gopło! Przed występem, zgodnie z tradycją "Koncertów za jeden uśmiech", Margaret spędziła dzień z mieszkańcami Ustki i turystami. Spotkała się z nimi na plaży, rozdawała jagodzianki, przysiadła również na multimedialnej Ławeczce RMF FM.

Występ Margaret na pokładzie ORP Gopło przyciągnął tysiące widzów...

Widok tłumów, które zgromadziły się przed sceną, naprawdę robił wrażenie! Najlepszym dowodem: mina samej wokalistki, kiedy powyższe zdjęcie pokazał jej reporter RMF FM Kuba Kaługa:

W ostatnią środę lipca "Koncert za jeden uśmiech" dał na... zaporze wodnej w Niedzicy zespół Video. Wcześniej jednak panowie - odpowiadając na rzucone przez Was wyzwanie - podjęli się pracy w tartaku! Zawitali też do fryzjera, by odświeżyć nieco wizerunek, a później wzięli się za handel... Asortyment: oscypki.