„Koncert za jeden uśmiech”: Blue Cafe na molo w Ostródzie

Środa, 12 sierpnia 2015 (12:10)
Aktualizacja: Środa, 12 sierpnia 2015 (19:04)

W te wakacje to Ty decydujesz, gdzie ma zagrać Twoja ulubiona gwiazda! Baw się z nami i rzucaj wyzwania - w jakim dziwnym miejscu, w Twojej miejscowości, gwiazda ma zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?! Jako kolejny wyzwanie podjął zespół Blue Cafe, który zagrał na molo w Ostródzie, a wcześniej cały szalony dzień spędził z mieszkańcami oraz wczasowiczami!

Nie mogliście być razem z nami? Zobaczcie, jak zaczarował widownię zespół Blue Cafe!

Wcześniej artyści zaśpiewali żeglarską piosenkę! Pierwsze zadanie wykonane celująco!

Potem zespół Blue Cafe zabawił się w kontrolera biletów!

Potem była jeszcze lekcja taichi.

Lekcja taichi z Blue Cafe

Więcej zdjęć na stronie RMF FM!

"Koncert za jeden uśmiech": To Wy zapraszacie gwiazdy! I rzucacie im wyzwania...

W te wakacje to Wy decydujecie, gdzie mają zagrać Wasze ulubione gwiazdy! Możecie zaprosić je do swojej miejscowości i rzucić im wyzwania - wskazać np., w jakim dziwnym miejscu mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?

Specjalny formularz znajdziecie tutaj!

Każda z gwiazd nie tylko podejmie wybrane wyzwanie, ale także spędzi cały dzień z mieszkańcami wskazanej miejscowości i będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach.

Plejada gwiazd na wyciągnięcie ręki! Za... jeden uśmiech

Pierwszy "Koncert za jeden uśmiech" zagrała w RMF FM Doda.

1 lipca gwiazda spędziła z Wami w Krakowie: pokonała ponad 500 schodów wieży Mariackiej i odwiedziła hejnalistę, a na bulwarach wiślanych pod Wawelem kręciła żółtą watę cukrową. Na koniec zaś zagrała koncert na Panoramie pod Kopcem Kościuszki!

FILM: Piotr Biedroń, RMF FM

Doda na mariackim /RMF FM

FILM: Piotr Biedroń, RMF FM

Doda /RMF FM

Tydzień później w Augustowie "Koncert za jeden uśmiech" zagrał Rafał Brzozowski.

Przed występem wokalista przeprowadził apel na obozie harcerskim, śpiewał romantyczne serenady i szalał na nartach wodnych. Na koniec dał zaś wspaniały koncert, który zakończył się... w wodzie!

FILM: Michał Dukaczewski, RMF FM

Rafał Brzozowski zagrał za jeden uśmiech. "Wyjątkowe wydarzenie" /RMF FM

FILM: Piotr Biedroń, RMF FM

Rafał Brzozowski na obozie harcerskim /RMF FM

15 lipca "Koncert za jeden uśmiech" zagrała na Zamku w Ogrodzieńcu Kasia Popowska. Wcześniej jednak przyjęła wyzwanie rzucone jej przez strażaków z OSP Ogrodzieniec i... umyła wóz, który wrócił właśnie z akcji. Towarzyszyła też w patrolu policjantom z drogówki.


Tydzień później na Wasze zaproszenie do Ustki zawitała Margaret. I tym razem "Koncert za jeden uśmiech" miał miejsce w niezwykłej scenerii - scenę umieściliśmy bowiem na... pokładzie okrętu wojennego ORP Gopło! Przed występem, zgodnie z tradycją "Koncertów za jeden uśmiech", Margaret spędziła dzień z mieszkańcami Ustki i turystami. Spotkała się z nimi na plaży, rozdawała jagodzianki, przysiadła również na multimedialnej Ławeczce RMF FM.

Margaret rozdała plażowiczom jagodzianki! [FILM: RMF FM]

Margaret rozdała plażowiczom jagodzianki! /RMF FM

Występ Margaret na pokładzie ORP Gopło przyciągnął tysiące widzów...

Widok tłumów, które zgromadziły się przed sceną, naprawdę robił wrażenie! Najlepszym dowodem: mina samej wokalistki, kiedy powyższe zdjęcie pokazał jej reporter RMF FM Kuba Kaługa:

W ostatnią środę lipca "Koncert za jeden uśmiech" dał na... zaporze wodnej w Niedzicy zespół Video. Wcześniej jednak panowie - odpowiadając na rzucone przez Was wyzwanie - podjęli się pracy w tartaku! Zawitali też do fryzjera, by odświeżyć nieco wizerunek, a później wzięli się za handel... Asortyment: oscypki.

Zespół Video w tartaku [RMF FM]

Koncert za jeden uśmiech - zespół Video... w tartaku /RMF FM

Zespół Video handluje oscypkami [RMF FM]

Zespół Video... handluje oscypkami /RMF FM


Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Wakacje 2015. Koncerty