Selekcjoner Czesław Michniewicz ogłosił skład reprezentacji Polski na dzisiejsze spotkanie z Argentyną na mundialu w Katarze. Jest ważna zmiana w jedenastce. Początek bitwy o wyjście z grupy o godzinie 20. Zapraszamy na naszą relację na żywo!

Przejdź do relacji na żywo z meczu Polska - Argentyna!

Po dwóch kolejkach rozgrywek w grupie C Polska pod wodzą Michniewicza jest na czele tabeli. Remis z Meksykiem i wygrana z Arabią Saudyjską dały Biało-Czerwonym cztery punkty.

Wygrana lub remis z Argentyną zapewni Polsce awans do 1/8 finału. W przypadku porażki naszej drużyny będziemy musieli czekać na korzystny wynik w równoległym spotkaniu Arabii Saudyjskiej z Meksykiem.

W porównaniu ze zwycięskim meczem z Saudyjczykami selekcjoner dokonał jednej zmiany. W miejsce Arkadiusza Milika wskakuje Karol Świderski.

Skład Polski: Wojciech Szczęsny - Matty Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński - Przemysław Frankowski, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Piotr Zieliński - Karol Świderski, Robert Lewandowski.

Skład Argentyny: Emiliano Martinez - Nahuel Molina, Cristian Romero, Nicolas Otamendi, Marcos Acuna - Rodrigo De Paul, Enzo Fernandez, Alexis Mac Allister - Angel Di Maria, Leo Messi, Julian Alvarez.

Mundial z RMF24

Wszystko o mundialu na stronach rmf24.pl, a także w naszych mediach społecznościowych - na TwitterzeFacebooku Instagramie. Wpiszcie koniecznie #MundialRMF.

Codziennie wieczorem zapraszamy także na nasz specjalny program "Stały fragment gry" z relacjami naszych wysłanników do Kataru. Transmisja na żywo na Stronie Głównej RMF24 i społecznościówkach.