W duecie lub solo, w tercecie lub zespołem, z własnymi instrumentem lub a cappella. Dziś - podczas choinkowej zabawy w Szczecinie - szukaliśmy wokalnych talentów! Wyzwanie w świątecznym karaoke podjęło wielu, ale miejsce na podium jest tylko jedno. Do Wielkiego Finału zakwalifikował się Ireneusz Cieślak, który zaśpiewał kolędę "Do szopy hej pasterze".

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem RMF FM wyrusza w trasę, by w 12 miastach rozdać tysiące choinek. 

Oprócz pachnących drzewek, zawsze mamy mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. To prawdziwe świąteczne miasteczko - z kącikiem zabaw dla dzieci, fotobudką i świętym Mikołajem!

W trakcje naszego turnee szukamy muzycznych talentów. Wystarczy przyjść do nas na scenę i zaśpiewać! Najlepsze wykonanie z każdego miasta znajdzie się w Wielkim Finale. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W tym roku w Szczecinie zauroczyła nas kolęda: "Do szopy hej pasterze" w wykonaniu Ireneusza Cieślaka. I to ona trafia do Wielkiego Finału!

Gdzie jeszcze zawitamy z choinkowym konwojem!