Za nami Katowice i Wrocław, przed nami Poznań, a potem Szczecin. W sumie 12 miast, tysiące choinek, mnóstwo atrakcji, kosze słodyczy, strefy zabaw dla dzieci, fotobudki oraz - tradycyjnie już - świąteczne karaoke. Dziś na najpiękniejsze głosy czekaliśmy we Wrocławiu. Posłuchajcie, kto nas urzekł.

Jak co roku tuż przed Bożym Narodzeniem - oprócz pachnących choinek - mamy dla Was mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. Po naszym świątecznym miasteczku z koszem słodkich podarunków codziennie przechadzać się będzie Mikołaj. Możecie z nim podzielić się Waszymi marzeniami! Przynajmniej część z nich postaramy się spełnić! Podczas specjalnego świątecznego programu na antenie RMF FM.

W trakcje naszego tournee będziemy także szukać muzycznych talentów. Wszak wspólne kolędowanie to już nasza choinkowa tradycja. Podobnie jak w poprzednich latach w każdym z 12 odwiedzanych przez nas miast specjalne jury wyłoni najpiękniejsze świąteczne karaoke. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W tym roku w Wrocławiu najbardziej spodobała się nam: Joanna, która zaśpiewała kolędę " W żłobie leży". I to właśnie ona weźmie udział w kolędowym Wielkim Finale!

Na wyróżnienie zasługują także Beata i ekipa, którzy wyśpiewali "Dzisiaj w Betlejem" oraz pan Piotr z "Oj, maluśki, maluśki":


Gdzie jeszcze zawitamy z choinkowym konwojem!