Dwanaście miast, tysiące choinek, mnóstwo atrakcji, kosze słodyczy, strefy zabaw dla dzieci, fotobudki i - tradycyjnie już - świąteczne karaoke. Właśnie ruszył choinkowy konwój RMF FM. Dziś gościliśmy w Katowicach, jutro będziemy we Wrocławiu. Posłuchajcie, jakie muzyczne perełki pojawiły się na Placu Szewczyka.

Jak co roku tuż przed Bożym Narodzeniem - oprócz pachnących choinek - mamy dla Was mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. Po naszym świątecznym miasteczku z koszem słodkich podarunków codziennie przechadzać się będzie Mikołaj wraz  ze Śnieżynką.

W zamian od odwiedzających do ogromnego worka zbierać będziemy... marzenia. Te duże i te małe, te przyziemne i te kosmiczne. Przynajmniej część z nich postaramy się spełnić! Podczas specjalnego świątecznego programu na antenie RMF FM.

W trakcje naszego turnee będziemy także szukać muzycznych talentów. Wszak wspólne kolędowanie to już nasza choinkowa tradycja. Podobnie jak w poprzednich latach w każdym z 12 odwiedzanych przez nas miast specjalne jury wyłoni najpiękniejsze świąteczne karaoke. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W tym roku w Katowicach zauroczyła nas "Pastorałka od serca do ucha" w wykonaniu zespołu pieśni i tańca Małe Zagłębie. I to właśnie oni wezmą udział w kolędowym Wielkim Finale!

Na wyróżnienie zasługują także Barbara i Dominik oraz Kamila i Marcelina. Posłuchajcie!  

Gdzie jeszcze zawitamy z choinkowym konwojem!