Jak co roku radio RMF FM rusza z akcją Bezpieczny Powrót. Przez cały świąteczny weekend będziemy z Wami w trasie. Razem z naszymi reporterami 31 października patrolowaliśmy dla Was drogi w całej Polsce. Już 1 listopada druga odsłona specjalnego raportu z dróg - tylko w RMF FM i na RMF24.pl.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :
"Bezpieczny Powrót z RMF FM" tworzycie oczywiście także Wy. Do Waszej dyspozycji cały czas jest numer Gorącej Linii RMF FM 600 700 800 oraz adres fakty@rmf.fm. Wiecie o utrudnianiach? Chcecie coś przekazać innym kierowcom - dajcie nam znać! Użytkownikom Twittera polecamy także hashtag #trafficRMF. Znajdziecie pod nim informacje publikowane przez naszych dziennikarzy.

20:51

Wypadek w Borównie, niedaleko Wałbrzycha na Dolnym Śląsku. Samochód potrącił na przejściu dla pieszych 17-letnią dziewczynę. Nastolatka została przewieziona do szpitala - informuje reporter RMF FM Mateusz Czmiel.

20:40

19:43

4 samochody zderzyły się na #S12 w miejscowości Łagiewniki - między węzłami Lublin Rudnik i Lublin Tatary. Zablokowany jest jeden pas w kieruniu Zamościa.

18:56

18:55

Śmiertelny wypadek w Węgrowie na Mazowszu. Na dw 696 kierowca samochodu osobowego uderzył w ciągnik rolniczy. 71-latek który kierował ciągnikiem zginął na miejscu. Droga jest zablokowana. Objazd prowadzi ulicami Wegrowa. 

18:52

Dziesięciokilometrowy korek na autostradowej obwodnicy Krakowa na jezdni w stronę Tarnowa między węzłami Bieżanów i Łagiewniki. Powodem zatoru jest duże natężenie ruchu.

18:49

Na Mazowszu zderzenie 2 aut w Górze Kalwarii na DK50. Przejechać można tylko wahadłowo.

18:43

Zderzenie auta osobowego z ciężarówką na DK1 w Kosówce w Łódzkiem. W jednym z pojazdów urwało się koło. Zablokowane są 2 pasy w kierunku Katowic.

18:39

Autobus potrącił pieszego w Woli Cichej na DK9 na Podkarpaciu. Trasa Głogów Małopolski - Rzeszów w tym miejscu jest zablokowana.

18:31

2 osoby ranne w zderzeniu 2 samochodów na DK94 w Sędziszowie Małopolskim. Na trasie Dębica-Rzeszów wahadło.

18:30

Uważajcie na DK19 między Lublinem a Lubartowem. W Ciecierzynie zderzyły się 2 auta. Policja kieruje ruchem. 

17:56

Koniec utrudnienia na A2 między węzłem Wiskitki a węzłem Skierniewice. Zablokowany tam był pas w kierunku Poznania.

17:50

Zderzenie 3 samochodów osobowych na S8 w Lucynowie na Mazowszu. To odcinek Radzymin - Wyszków. Jezdnia w stronę Białegostoku jest zablokowana.

17:47

Po awarii auta osobowego zablokowany 1 pas w kierunku Warszawy na S7 w Ostródzie w warmińsko-mazurskiem.

17:32

Utrudnienia na A2 w Łódzkiem. W Wólce Łasieckiej między Wiskitkami a Skierniewicami zderzyły się 2 samochody. 1 osoba została ranna. Zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku Poznania.

17:09

W Siewierzu na DK1 zderzenie 2 samochodów osobowych i ciężarówki. Zablokowany 1 pas jezdni w kierunku Częstochowy.

16:50

Utrudnienia na drodze krajowej nr 11 w Hanulinie w Wielkopolsce. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką - jedna osoba nie żyje, a druga jest ranna. Droga została zablokowana. Możecie ominąć blokadę jadąc przez Mikorzyn

16:38

16:36

1,5-kilometrowy korek utworzył się przed punktem poboru opłat w Karwianach na autostradzie A4 w kierunku Katowic. Korkuje się również krajowa "ósemka" w obu kierunkach między Kobierzycami a Magnicami. 

Sytuacja we Wrocławiu jest fatalna - tu zakorkowane są wszystkie głównie ulice i drogi wyjazdowe z miasta. 

16:34

Korek na S8 w Warszawie w kierunku Białegostoku ma już ponad cztery kilometry. Samochody stoją na wysokości Bemowa. Coraz więcej aut jest też w okolicy Cmentarza Północnego - to krajowa 7 i wyjazd na Gdańsk. W tym miejscu ruchem kierują policjanci.

16:30

Korek w stronę Miłostowa w Poznaniu zaczyna się już przed mostem Chrobrego. Nieco lepiej jest w okolicach Junikowa. Korek na dojeździe do ulicy Cmentarnej. W centrum stoją: Solna, Garbary, Niepodległości, Dąbrowskiego. Korek też na AOP w kierunku Warszawy.

16:04

15:58

Zablokowana jest DK11 w okolicach Kępna w Wielkopolsce. Za przejazdem kolejowym na tej trasie w kierunku Poznania czołowo zderzyły się osobówka i auto ciężarowe. Kierowca osobówki zginął na miejscu - informuje reporter RMF FM Mateusz Chłystun.

15:54

Popołudniowy szczyt w Krakowie. Kilka kilometrów korka na A4 w stronę Rzeszowa. To efekt kolizji na wysokości Kokotowa. W mieście zatory między innymi na Opolskiej, Bora Komorowskiego, Alejach Trzech Wieszczów i na Nowohuckiej.

15:49

4 samochody zderzyły się na krajowej DK80 w Strzyżawie w Kujawsko-pomorskiem. Trasą Bydgoszcz - Toruń w tym miejscu przejechać można tylko wahadłowo.

15:37

Utrudnienia na S7 Mierzawa - Jędrzejów w Świętokrzyskiem. W Diamencie jeden pas ruchu w kierunku Warszawy blokuje zepsuta ciężarówka. 

15:24

W Olsztynie tłoczno na drogach dojazdowych do cmentarzy. Spory korek m.in. na ulicy Wojska Polskiego w kierunku cmentarza w Dywitach. To fragment drogi krajowej nr 51.

15:22

Na zachodniej obwodnicy Krakowa utworzył się sześciokilometrowy korek. Kierowcy stoją na jezdni w stronę Tarnowa już od bramek na Balicach.

Wcześniej w okolicach węzła Bielany doszło do stłuczki dwóch pojazdów - oba są już na pasie awaryjnym.

Korki są także na Igołomskiej - to wylotówka w stronę Sandomierza.

15:12

Wypadek samochodu osobowego z busem na drodze nr 25 w miejscowości Antonin - to odcinek Ostrów Wielkopolski-Międzybórz. Dwie osoby zostały ranne. Wytyczono objazd drogami lokalnymi. 

15:09

Problemy w Warszawie w okolicy cmentarza Powązkowskiego. Na Powązkowskiej na wysokości drogi ekspresowej S8 zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba jest ranna. Przez ten wypadek dłużej trwa dojazd do S8-mki, czyli wyjazdu ze stolicy w kierunku Białegostoku.

15:06

Ogromne utrudnienia w centrum Łodzi. Na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II z ulicą Wróblewskiego kierowca ciężarówki stracił panowanie nad kierownicą. Samochód blokuje przejazd.

Kierowcy mogą ominąć to miejsce jadąc przez osiedle Retkinia. Coraz większe korki są na drodze krajowej nr 91, na wysokości Łodzi. 

15:00

14:54

90-letni mieszkaniec Katowic został śmiertelnie potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych w dzielnicy Giszowiec. 29-letni sprawca potrącenia był trzeźwy.

Do wypadku doszło na ulicy Szopienickiej. Starszy pan został potrącony na oznakowanym przejściu dla pieszych. Reanimacja nie przyniosła rezultatu. 

Zablokowanie ul. Szopienickiej spowodowało opóźnienia w kursowaniu kilku linii autobusowych w Katowicach oraz utrudnienia drogowe między dzielnicami Giszowiec i Nikiszowiec. Okoliczności wypadku wyjaśnia katowicka policja

14:50

W Mońkach w Podlaskiem na ulicy Mickiewicza 53-letni kierowca audi skręcając na posesję, wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z chevroletem. Jedna osoba ranna. 

14:49

Problemy także na dk 63 między Giżyckiem i Orzyszem. W miejscowości Kąp w Warmińsko-Mazurskiem zderzyły się dwie osobówki. Trasa jest zablokowana. 

14:43

Na A1 między Grudziądzem a Toruniem, w pobliżu węzła Turzno zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba jest ranna - zablokowany jest pas w kierunku Łodzi.

14:35

W Warszawie najgorzej jeździ się na Wisłostradzie, w stronę centrum. Przed Gwiaździstą zderzyły się dwa samochody. Nie wjedziecie na skrajnie lewy pas. Coraz trudniej wygląda też sytuacja na S8, na wyjeździe w kierunku Białegostoku. Przybywa też aut na drodze krajowej nr 2, w stronę Lublina. Tam korków na szczęście jeszcze nie ma.

14:30

Na A4 w Małopolsce między węzłami Tarnów Centrum i Dębica Zachód zderzyły się trzy auta. Zablokowany jeden pas w kierunku Rzeszowa.