Policja szuka kierowcy, który według świadków próbował potrącić pieszych w Radymnie koło Jarosława na Podkarpaciu. Do zdarzenia miało dojść tej nocy.

Przed godz. 3 dyżurny jarosławskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Radymnie kierujący bmw potrącił pieszego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Nie potwierdzili, aby którykolwiek z pieszych doznał jakichkolwiek obrażeń - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Anna Długosz, oficer prasowy policji w Jarosławiu. Do sytuacji miało dojść przed kąpieliskiem.

Auto zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. Wiadomo, kto jest jego właścicielem. Policja ustala, kto kierował samochodem. Jak dodała Anna Długosz, na razie trwają ustalenia, co dokładnie się działo w nocy w Radymnie.

Świadkowie, którzy się z nami skontaktowali, twierdzą, że kierowca próbował przejechać pieszych. Film z tego zdarzenia wysłali na Gorącą Linię RMF FM.   

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.