Legia Warszawa rozbiła na własnym stadionie zespół Cracovii 5:0. Zespół z Krakowa grał w bardzo osłabionym składzie. W meczu nie wystąpiło aż 6 piłkarzy z podstawowego składu.

Trener krakowian Albin Mikulski nie mógł skorzystać z usług m.in. Piotra Gizy i Arkadiusza Barana, którzy pauzowali z powodu nadmiaru żółtych kartek. Pozostali zawodnicy nie wystąpili w meczu z powodu kontuzji. Takich kłopotów nie miał opiekun Legii, Dariusz Wdowczyk.

Pierwszego gola Legia zdobyła już w 19. minucie spotkania – Dawid Janczyk płaskim strzałem pokonał bramkarza Cracovii. Gospodarze złapali wtedy wiatr w żagle i po siedmiu minutach było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Michal Gottwald. Kilka minut później kolejną akcję gospodarzy wykończył Roger Guerreiro.

Po zmianie stron Legia nie zwalniała tempa. Wprowadzony od początku drugiej części spotkania Piotr Włodarczyk potrzebował zaledwie kilku minut, żeby wpisać się na listę strzelców. Dzieła dopełnił w 80. minucie Sebastian Szałachowski.