Koncerty zespołów Perfect i Myslovitz były głównymi atrakcjami przedostatniej już wakacyjnej imprezy z cyklu Koncertowe Lato radia RMF, tygodnika „Naj” i telewizji Polsat. Na finał imprezy zapraszamy w niedzielę do Krynicy.

Na nowosądeckim Placu przy Alejach Piłsudskiego zabawa trwa od godz. 15. Przez całe popołudnie odbywał się tam wielki rodzinny piknik. Były konkursy, zabawy, karaoke, a także pyszne dania z patelni kulinarnego mistrza Roberta Sowy. Wieczorem na scenie zagościły zespoły Perfect i Myslovitz.

Osoby, które nie mogły przybyć na Koncertowe Lato do Nowego Sącza mogły oglądać wieczorny koncert w Internecie. Transmisję na żywo przeprowadził portal INTERIA.PL. Była to pierwsza w historii zespołu Perfect tego typu akcja. Jak muzycy czuli się w roli debiutantów? Z Grzegorzem Markowskim rozmawiała Barbara Zielińska:

W niedzielę zapraszamy na koncert do Krynicy. To ostatni przystanek na trasie Koncertowego Lata, które w te wakacje odwiedziło wypoczynkowe miasta Polski. Nie jest jeszcze za późno i spóźnialscy mają jeszcze szansę na wakacyjne atrakcje (tu szczegóły akcji). Zapraszamy!