Letnio, wakacyjnie i wyjątkowo muzycznie – tak było w sobotę w Ełku. Na scenie wystąpiły zespoły: Varius Manx i De Mono. W niedzielę Koncertowe Lato radia RMF, tygodnika „Naj” i telewizji Polsat zawita do Giżycka.

Rozgrzewką przed wieczornym koncertem był wielki rodzinny piknik, który rozpoczął się w sobotę o godz. 15. Każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Były konkursy, zabawy i rozśpiewane karaoke. O żołądki troszczył się mistrz patelni, Robert Sowa, który przygotował aż 7,5 tysiąca porcji z węgierskiego kotła.

Prowadzący dzisiejszą imprezę - Marek Rusinek i Krzystof Ibisz wpadli na niekonwencjonalny sposób zaproszenia wszystkich niezdecydowanych na „Koncertowe Lato”. Posłuchaj relacji Adama Kasprzyka:

Wieczorem na muzycznej scenie „Koncertowego Lata” wystąpiły zespoły: Varius Manx i De Mono. Wspólna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

W niedzielę \"Koncertowe Lato\" wraz z Ryszardem Rynkowskim i zespołem Varius Manx odwiedzi Giżycko.

To jednak nie jest koniec atrakcji podczas tegorocznych wakacji. Koncerty czekają bowiem na miłośników muzykowania w każdy wakacyjny weekend. Warto więc sprawdzić, gdzie jeszcze zawita Koncertowe Lato, wyposażyć się w dobry nastrój, i koniecznie przyjść. Zapraszamy!