Mario Balotelli zapowiedział, że będzie domagał się przeprowadzenia testu, który potwierdziłby, że to on jest ojcem dziecka włoskiej modelki i gwiazdy telewizyjnej Raffaelli Fico. Ze swoją dziewczyną rozstał się kilka miesięcy temu. Jego była partnerka na początku tygodnia oświadczyła, że oczekuje dziecka spłodzonego przez Balotellego.

Zobacz również:

Raffaella Fico ujawniła informację o ciąży w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla kolorowego pisma. Jak oświadczyła, jest w czwartym miesiącu ciąży ze znanym piłkarzem reprezentacji Włoch. W odpowiedzi na to Mario Balotelli zapowiedział: Wezmę na siebie całą odpowiedzialność, kiedy będę miał dowód mego ojcostwa.

Piłkarz wyjaśnił, że przed kilkoma dniami dowiedział się o ciąży swej byłej partnerki, z którą rozstał się definitywnie na początku kwietnia. Dlatego postanowiłem się z nią skontaktować i dopiero, kiedy zapytałem potwierdziła, że to prawda. Jestem bardzo rozczarowany; nie sądzę, że to jest normalne, że nie wiedziałem aż do czwartego miesiąca ciąży - napisał 21-letni napastnik włoskiej reprezentacji. Nie rozumiem, dlaczego nie skontaktowała się ze mną natychmiast, by powiedzieć mi o czymś tak ważnym - dodał.

Mario Balotelli jest rozgoryczony faktem, że z informacją tą jego była dziewczyna poszła do mediów "sprzedając zdjęcia i wywiady". Raffaella jest wystarczająco znana, by nie musieć wykorzystywać także tej historii dla celów reklamowych. To jest pierwszy i ostatni raz, kiedy mówię publicznie na ten temat i nie zamierzam odpowiadać na to, co ona powie lub napisze - zastrzegł strzelec trzech goli podczas Euro 2012 i jedna z gwiazd tego turnieju.