6 grudnia to dzień, kiedy wszyscy czują się dziećmi. Oczywiście, tymi grzecznymi, bo tylko takie mogą liczyć na prezenty od Świętego Mikołaja. Dostaliście już jakieś? Pochwalcie się nimi!

Czekamy na zdjęcia Waszych prezentów - tych dużych i małych, najprostszych i wyszukanych. Możecie je przesyłać e-mailem na fakty@rmf.fm, esemesem na numer Gorącej Linii RMF FM 600 700 800 lub zamieszczać na naszym facebookowym profilu. Stworzymy z nich wielką Mikołajową galerię, którą opublikujemy na rmf24.pl

Takie prezenty tylko w RMF FM!

Jeden z naszych słuchaczy z pewnością na długo zapamięta tegoroczny prezent od brodatego świętego. Świetny Mikołaj przyniósł mu w prezencie 100 tysięcy złotych. Życzymy Wam podobnej radości z podarunków, jakie sami dostaniecie.

Prezent od RMF FM dla najmłodszych!

Nie zapominajmy też o bajkowym prezencie od RMF FM, który w dniu św. Mikołaja trafi do małych pacjentów ze szpitali w całej Polsce. Najistotniejsze informacje o "Bajkach opartych na Faktach" znajdziecie w naszym specjalnym raporcie. Posłuchajcie, jak przed mikrofonem radziły sobie gwiazdy i nasi dziennikarze.