"Wszystko, co się działo na trybunach w pewien sposób przyćmiło to, że mecz z Czarnogórą pod względem taktycznym pozostawiał wiele do życzenia" - stwierdził piłkarz reprezentacji Polski Jakub Wawrzyniak. "Czas na kolejne zwycięstwo. Jeśli wygrajmy 1:0 z Mołdawią, będę naprawdę zadowolony" - dodał.

W piątek piłkarska reprezentacja Polski zremisowała z Czarnogórą 2:2 w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata. Wawrzyniak zaznaczył, że skoro biało-czerwoni stracili aż dwie bramki, to w ich grze musiały być widoczne jakieś braki. Jeśli chodzi o taktykę, jest dużo do poprawienia - podkreślił.

Wawrzyniak rozegrał już blisko 30 spotkań w kadrze narodowej. Piłkarz przyznał, że tylko kilka z nich było meczami bardzo prestiżowymi i o wielką stawkę. Chciałbym, aby to w końcu się zmieniło na moją korzyść, abym miał wpływ na to, jak ten zespół funkcjonuje - stwierdził.Przy tej reprezentacji jestem blisko tak naprawdę od czterech lat, ale jak tylko przychodzą ważne mecze, to przeważnie się rezygnuje z moich usług - dodał.

Dziś wieczorem podopieczni Waldemara Fornalika przeprowadzą ostatni trening przed jutrzejszym meczem z Mołdawią. Początek wtorkowego spotkania zaplanowano na godz. 20.45. Czas na kolejne zwycięstwo. Wygrajmy 1:0, będę naprawdę zadowolony - podsumował Wawrzyniak.