Kibice nie chcą już oglądać biało-czerwonych. Zaledwie co czwarte krzesełko będzie zajęte przez kibiców na jutrzejszym meczu Polska - Mołdawia we Wrocławiu. To drugie starcie naszych piłkarzy w eliminacjach do MŚ.

Na mecz Polska - Mołdawia sprzedano zaledwie 10 tysięcy biletów. Wrocławska arena może pomieścić aż 40 tysięcy fanów piłki nożnej. Trybuny będą więc świecić pustkami. Dla mnie tam nie ma co oglądać, kiepsko grają. Ta reprezentacja niczego nie pokazuje - argumentuje jeden z kibiców.

Za wolne miejsca na stadionie nie są odpowiedzialne także wysokie ceny biletów, bo te są naprawdę przystępne. Wejściówkę na spotkanie można nabyć już za 40 złotych. Najdroższe kosztują 120 złotych. Polski Związek Piłki Nożnej, aby zachęcić kibiców, oferuje także zniżki dla dzieci, kobiet, seniorów. Promocja dotyczy wszystkich kategorii biletów.

Wolimy zobaczyć mecz Japonia - Brazylia?

Dla porównania, tylko w ciągu jednego tygodnia na październikowy mecz Japonia - Brazylia sprzedało się już 5 tysięcy biletów, choć wejściówki są znacznie droższe niż na mecz Polska - Mołdawia. Za najtańsze, trzeciej kategorii, trzeba zapłacić 69 złotych. Najdroższe - w sektorze japońskim - bagatela 249 złotych.

Specjalna relacja RMF FM z meczu Polska - Mołdawia

Jeżeli nie zapłacicie - meczu nie zobaczycie w telewizji. Dlatego polecamy bezpośrednią transmisję radiową w internecie! Specjalnie dla Was - po raz kolejny - nadamy relację na żywo z meczu polskiej reprezentacji z Mołdawią. Wydarzenie na boisku komentować będą Maciej Jermakow z naszej redakcji sportowej i Michał Białoński z Interia.pl. Relacji będzie można posłuchać na stronach RMFon, RMF.FM, RMF24.pl oraz Interia.pl. Przekaz na żywo zaczynamy o godzinie 20.30!