Zbliżają się dwa najważniejsze mecze eliminacji mistrzostw Europy, które w 2016 odbędą się we Francji. Polacy mają duże szanse na awans. Przez różne deklaracje i zobowiązania chcemy im pomóc - dołączcie do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

Portal Polskiego Związku Piłki Nożnej "Łączy nas piłka" zainicjował w mediach społecznościowych zabawę #JeśliWygramy, która szybko objęła swym zasięgiem całą piłkarską Polskę. Wystarczyło złożyć deklarację, co mógłbyś zrobić, gdybyśmy po raz drugi wygrali z Niemcami.

Wówczas się nie udało, a obietnice internautów nie mogły zostać zrealizowane. RMF FM i Interia się jednak nie poddają!

Chcemy Was zachęcić do niemal identycznej zabawy. Przed kluczowymi meczami ze Szkocją i Irlandią złóżmy deklaracje, #JeśliAwansujemy trzeba będzie je zrealizować!

W naszej zabawie wzięło udział już kilka osób. Nasi rozmówcy deklarują m.in. że pójdą na pielgrzymkę do Częstochowy, ogolą głowy na łyso czy po prostu będą się cieszyć. Jesteśmy pewni, że Wasza wyobraźnia jest dużo, dużo większa i pokusicie się o jeszcze bardziej wymagające zobowiązania. A więc do dzieła!

Bawimy się do skutku - czyli do momentu uzyskania awansu. Pierwsza szansa w najbliższy czwartek - zwycięstwo ze Szkocją w Glasgow da nam upragnioną promocję. Jeśli jednak zremisujemy lub przegramy, o naszym awansie zdecyduje niedzielny mecz przeciwko Irlandii.

Co zrobisz, #JeśliAwansujemy?

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie, by używać hasztaga #JeśliAwansujemy! Czekamy na Wasze deklaracje we wspólnej akcji RMF FM i Interii!