"Leo DiCaprio wciąż kocha Kate Winslet" - doniósł amerykański "Star Magazine". Według źródła, które ma być zaznajomione z sytuacją, aktor "żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał". Na potwierdzenie swych rewelacji magazyn opublikował dwuznaczne zdjęcia pary.

Winslet i DiCaprio spotkali się po raz pierwszy 20 lat temu na planie "Titanica", w którym wcielili się w postaci głównych bohaterów.

Leo żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał. Pomyślał wtedy, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział, i nadal tak uważapowiedział "Star Magazine" informator, który ma być zaznajomiony z sytuacją.

Według tego źródła, DiCaprio po poznaniu Winslet "ruszył do przodu" i przez lata "spotykał się z jedną modelką za drugą, ale z żadną z nich nie nawiązał na poziomie intelektualnym takiej więzi, jaką miał z Kate".

Winslet jest wprawdzie od blisko pięciu lat żoną niezwiązanego z show-biznesem Neda Rocknrolla, ale - jak zauważa "Star Magazine" - aktorka i DiCaprio nigdy nie ukrywali wzajemnych uczuć i "mogą być gotowi na następny krok w ich relacji".

Na potwierdzenie swych sensacyjnych doniesień magazyn opublikował - jak sam anonsuje na okładce najnowszego wydania - "15 niesamowitych zdjęć". Ta sama okładka ogłasza, że Winslet i DiCaprio "w końcu" są parą, i obiecuje ujawnienie "romantycznych szczegółów" ich związku i tego, "jak DiCaprio skradł jej serce".


(e)