On od lat należy do czołówki polskich golkiperów. Charyzmatyczny i niepokorny. Jest jednym z najbardziej znanych - a wiele kobiet dodałoby: "i najprzystojniejszych" - polskich piłkarzy. Ona była jedną z pierwszych WAGs w Polsce, które trafiły na czołówki gazet i internetowych portali. Rozpoznawalności może pozazdrościć jej niejeden kolega jej męża po fachu. Piękna, mówiąca wprost, co myśli, nazywana "luksusową szafiarką", kontrowersyjna. Na Instagramie przebiła męża popularnością. Ich konta w tym serwisie społecznościowym mają blisko 600 tysięcy obserwujących. I bywają źródłem ich medialnych kłopotów… Zobaczcie nasz subiektywny przegląd najciekawszych instagramowych aktywności Artura Boruca i Sary Boruc Mannei!

Wieczorny towarzyski mecz reprezentacji Polski z Urugwajem będzie dla Artura Boruca oficjalnym pożegnaniem z drużyną narodową. A dla samej kadry i jej kibiców - końcem pewnej epoki.

Boruc zadebiutował w reprezentacji w kwietniu 2004 roku, dzisiejsze spotkanie będzie jego 65. meczem z Orzełkiem na piersi. W ciągu tych trzynastu lat popisał się wieloma świetnymi występami, choć zaliczył również wpadki. Głośno bywało także o jego pozaboiskowej aktywności...

Od kilku lat głośno jest również o jego lepszej połowie. Sara Boruc Mannei wzbudza spore - i często skrajne - emocje.

Jak wiele WAGs - Wives and Girlfriends, czyli partnerek piłkarzy - padła ofiarą złośliwego stereotypu: "nie kala się pracą, lansuje się na nazwisku męża, szasta jego pieniędzmi, a do jej największych życiowych osiągnięć należy obecność w jej szafie torebek niedostępnych dla zwykłych śmiertelników"...

Nierzadko sama ustawia się na celowniku internetowych hejterów: nie przeprasza za to, że żyje, nie kryje się z tym, że stać ją na to, o czym przeciętny Kowalski może tylko pomarzyć, mówi wprost, co myśli.

Przyjaźni się z inną wzbudzającą kontrowersje polską WAG: Mariną Łuczenko-Szczęsną - i nie zwracając uwagi na złośliwe komentarze, "dokumentuje" tę znajomość na Instagramie.

Jej konto w tym serwisie śledzi 325 tysięcy ludzi - o ponad 60 tysięcy więcej niż konto jej męża. Oboje dzielą się tam z fanami swoim nie tylko zawodowym życiem.

Dokonaliśmy dla Was subiektywnego przeglądu instagramowych aktywności Sary i Artura Boruców. Zobaczcie!(e)