To już oficjalne. Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się po czterech latach związku – pisze magazyn "People". Para zaczęła się spotykać w 2015 roku. Mają 2-letnią córkę Leę De Siene.

44-letni amerykański aktor Bradley Cooper i 33-letnia modelka Irina Shayk byli parą od czterech lat. Zaczęli się spotkać po tym, jak w 2015 roku modelka zerwała z gwiazdą futbolu Cristiano Ronaldo. 

Cooper i Shayk rzadko pokazywali się razem. W wywiadzie sprzed roku dla Glamour modelka powiedziała, że wolą trzymać swoją miłość dla siebie. To życie prywatne, moje i mojej rodziny. Tak jest lepiej - stwierdziła.

W marcu 2017 roku na świat przyszła córka pary - Lea De Seine. W rozmowie z Oprahą Winfrey Cooper zapewniał, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Ostatnio Bradley Cooper odniósł kolejny sukces, a to za sprawą roli w filmie "Narodziny gwiazdy". Był nawet nominowany do Oscara. Na galę w lutym przyszedł trzymając za rękę Irinę Shayk.

Ale pojawiające się od dłuższego czasu plotki o romansie z koleżanką z planu Lady Gagą, wybuchły jeszcze gwałtowniej, gdy w duecie wystąpili podczas ceremonii rozdania Oscarów.

W połowie lutego Lady Gaga wydała oświadczenie o zerwaniu zaręczyn z Christianem Carino, ale jednocześnie dementowała plotki o romansie z Cooperem.

W tym samym czasie coraz częściej mówiło się o kryzysie w związku aktora z Iriną Shayk. Nadal próbują ratować związek dla dobra córki, ale im się nie układa. Żadne z nich nie jest szczęśliwe. Ich miłość wisi na włosku - pisał portal "Page Six".

Dwa dni temu internet obiegły zdjęcia Iriny Shayk wyprowadzającej się wraz z córką z wartej blisko 5 milionów dolarów wilii w Pacific Palisades.