Krakowska policja poszukuje Jakuba Bocheńskiego - polityka i aktywisty z Nowego Sącza. Ostatni raz 30-latek miał być widziany w czwartek, w południe, na terenie Krakowa. Wcześniej o zaginięciu mężczyzny informowała rodzina.

Jakub Bocheński to 30-letni polityk Lewicy działający na Sądecczyźnie. W ostatnich wyborach parlamentarnych otwierał listę tego ugrupowania w regionie. 

Policja poinformowała, że mężczyzna ostatni raz był widziany 22 września, między godz. 11:00 – 13:00. Wyszedł z hotelu Hilton przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej zaginiony mężczyzna nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. 

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM, Bocheński uczestniczył w szkoleniu, był ponoć zdenerwowany i po odebraniu telefonu wyszedł z sali. Na miejscu zostawił swoje rzeczy osobiste. Od tego czasu nie wiadomo co się z nim dzieje.  

O zaginięciu Jakuba Bocheńskiego informowała wcześniej w mediach społecznościowych rodzina 30-latka. Jak podkreślają bliscy zaginionego, mógł się on poruszać  grafitowym Renault Megane Kombi.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-910, 47-83-53-070 lub z numerem alarmowym 112.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.