​Komenda Miejska Policji w Koninie prosi o pomoc w rozpoznaniu kobiety odnalezionej na terenie odkrywki kopalnianej. Nie wiadomo, kim jest i skąd pochodzi.

Kobieta została odnaleziona 7 listopada na terenie odkrywki Kopalni Węgla Brunatnego Konin w Tomisławicach. Nie potrafiła sobie przypomnieć, kim jest i skąd pochodzi. Również policji jak dotąd nie udało się ustalić jej tożsamości.

Jak dowiedział się reporter RMF FM Beniamin Piłat, kobieta mówi płynnie po polsku. W bazach nie udało się odnaleźć linii papilarnych ani danych DNA, które mogłyby naprowadzić policjantów na ślad informacji na jej temat.

Kobieta przebywa teraz w szpitalu psychiatrycznym w Warcie.

Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt pod nr tel. 47 77 52 143 lub 603 115 537 lub o przekazanie informacji na adres e-mail rzecznik.konin@po.policja.gov.pl.

[AKTUALIZACJA: Policja otrzymywała wiele telefonów w tej sprawie i ostatecznie udało się ustalić tożsamość kobiety. W dużej mierze dzięki słuchaczom RMF FM, którzy widzieli zdjęcie na naszej stronie i postanowili zainterweniować].

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.