Będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce – zadeklarowała w poniedziałek żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata. "Tej energii nie można teraz zmarnować" - podkreśliła Trzaskowska. Zapowiedziała, że o szczegółach poinformuje już wkrótce.

Na swoim profilu na Facebooku Małgorzata Trzaskowska podziękowała, że wszystkie głosy oddane w wyborach prezydenckich na jej męża.

"Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała" - napisała.

Małgorzata Trzaskowska, która zaangażowała się w kampanię wyborczą męża, szczególnie podziękowała wszystkim kobietom, które - jak zaznaczyła - "nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce".

"Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze - razem mamy super moc!" - podkreśliła Trzaskowska.


"Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni" - dodała. "Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce" - zadeklarowała.

"Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła" - napisała Trzaskowska.

Andrzej Duda zdobył 10 mln 426 tys. 514 głosy, to jest 51,12 proc., a Rafał Trzaskowski 9 mln 968 tys. 939 głosów, to jest 48,88 proc. - wynika z informacji podanych w poniedziałek po południu na internetowej stronie PKW na podstawie danych z 99,98 proc. obwodów.