Kasia Popowska była gwiazdą "Koncertu za jeden uśmiech" w RMF FM! Wokalistka wystąpiła na Zamku w Ogrodzieńcu. Wcześniej przyjęła wyzwanie rzucone jej przez strażaków z OSP Ogrodzieniec i... umyła wóz, który wrócił właśnie z akcji! Oczywiście mamy dla Was zdjęcia - zobaczcie!


W te wakacje to Wy decydujecie, gdzie mają zagrać Wasze ulubione gwiazdy! Możecie zaprosić je do swojej miejscowości i rzucić im wyzwania - wskazać np., w jakim dziwnym miejscu mają zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?

Specjalny formularz znajdziecie tutaj!

Każda z gwiazd nie tylko podejmie wybrane wyzwanie, ale także spędzi cały dzień z mieszkańcami wskazanej miejscowości i będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach.

Za jeden uśmiech zagrali już Doda i Brzozowski

Pierwszy "Koncert za jeden uśmiech" zagrała w RMF FM Doda.

1 lipca gwiazda spędziła z Wami w Krakowie: pokonała ponad 500 schodów wieży Mariackiej i odwiedziła hejnalistę, a na bulwarach wiślanych pod Wawelem kręciła żółtą watę cukrową. Na koniec zaś zagrała koncert na Panoramie pod Kopcem Kościuszki!

Tydzień później w Augustowie "Koncert za jeden uśmiech" zagrał Rafał Brzozowski.

Przed występem wokalista przeprowadził apel na obozie harcerskim, śpiewał romantyczne serenady i szalał na nartach wodnych. Na koniec dał zaś wspaniały koncert, który zakończył się... w wodzie!

(edbie)