To już dziś. Pierwszą gwiazdą naszej wakacyjnej zabawy "Koncert za jeden uśmiech" będzie Doda. O godz. 18.00 zaśpiewa w fortach przy Kopcu Kościuszki w Krakowie. Ale to nie koniec atrakcji z Dodą. Gwiazda będzie z nami przez cały dzień w Krakowie i będzie podejmowała specjalne wyzwania.

Jak przyznała nasza gwiazda, mało co ją może zaskoczyć, dlatego czeka na coś specjalnego.

Żeby ułatwić Wam zadanie Doda zdradziła nam, że nie straszna jest jej nawet rura w remizie strażackiej. Dorota skończyła kurs tańca na rurze i jako królowa burleski z powodzeniem tańczy na rurze.

Doda to obecnie najpopularniejsza osoba w Polsce. CNN umieściło ją na liście najbardziej znanych na świecie Polaków w całej historii kraju (obok Lecha Wałęsy czy Jana Pawła II). Od kilku lat jest najczęściej wyszukiwaną osobą w polskim internecie.

W ubiegłym tygodniu w programie Poplista Plus w RMF FM odbyła się premiera najnowszej piosenki Dody, zatytułowanej "Nie pytaj mnie".

Koncert za jeden uśmiech. Rzuć wyzwanie gwiazdom!

W te wakacje to Ty decydujesz, gdzie ma zagrać Twoja ulubiona gwiazda! Baw się z nami i rzucaj wyzwania - w jakim dziwnym miejscu, w Twojej miejscowości, gwiazda ma zagrać koncert: na dachu, na dworcu, a może w kajaku?!

W akcji Koncert za jeden uśmiech – poza Dodą - udział wezmą: Margaret, Rafał Brzozowski, Kasia Popowska, Honorata Skarbek i wiele innych. Każda z gwiazd nie tylko podejmie wybrane wyzwanie, ale dodatkowo spędzi cały dzień z mieszkańcami wskazanego miasta czy miejscowości i będzie ich śpiewająco zaskakiwać w salonach fryzjerskich, sklepach, na skwerkach, placach i ulicach.

(mpw)